тимчасове ван страхування Великобританії – прості методи, щоб виявити, що це

Купівля тимчасове страхування ван має сенс для багато різних причин. Якщо ви поділяєте руху по довгій поїздки на роботу або у відпустку, ви можете зменшити ставки на покупку короткострокових ван страхування для себе чи своєї другий водій. Можливо, ви один запозичення ван від одного, щоб повернутися додому, або є конкретні завдання на роботі ви просто не можете обійтися без використання фургона. Незалежно від стану речей, якщо вам трапиться потрібно кришку на тимчасовій основі, тимчасова ван страхування є відповіддю.

Коли мова йде про тимчасове ван страхування, тим не менше, існують різні аспекти мати на увазі. Насамперед, не всі будуть мати право. Правила відрізнятися залежно від страховика, проте в середньому вам доведеться бути між 24 і 74 плюс ви повинен був провести повну водіння Великобританії ліцензії протягом як мінімум року. Ваш файл також повинен бути бездоганним. Все, що вище шість очок, і ви дискваліфіковані. Якщо ви стверджували на вашій політиці в останні кілька років ви можете додатково опинитися під загрозою.

Один тиждень ван страхування, як правило, використовується людьми, які збираються у відпустку і план піти на половинки водіння, або якщо ви приймаєте ряд тест-драйвів протягом терміну дії тижні. Особи зазвичай застрахувати свої ван на щотижневій основі, якщо вони переходять будинку далеко, а це займе від 1 тижня до передачі багато самі. Це менше, ніж зобов’язання доводиться платити за 12 місяців, і, можливо, більш важливо, ви платите лише за те, що ви використовуєте. У будь-якому випадку, немає ніякої необхідності платити за ван страхування, якщо ви тільки запозичення фургон, або якщо ви не часто її рушійною силою.

Тривалість часу, необхідного також може змінюватися. Багато страхових поліси розглянути політику 1 місяць. Тим не менш, це може бути занадто довгим. Якщо ви хотіли б його на більш короткий період часу ви можете знайти тижневі, а також котирування вихідних. Виявлення найбільш ефективних ціна також може бути проблемою. Якщо у вас є дуже хороший водіння запису з існуючим страхування ви могли б подовжити його на потрібний термін на хорошій швидкості. Багато великих корпорацій також пропонуємо ознайомитися з цитатами і є зростаюче число фахівців у цій галузі.

Це має великий сенс бізнесу з тієї ж причини, з тієї причини, що в якості роботодавця ви можете отримати страховку AdHoc охоплення і можуть бути змінені. Як правило, це швидко і легко розширити один тиждень ван страхового покриття. Часто повністю через Інтернет, повинні вимога виникає. Така універсальність величезні бонуси з точки зору часових політик. Так що не тільки один тиждень страхування зазвичай набагато менш дорогої альтернативою, але не менше тієї, яка буде адаптуватися до ваших конкретних потреб.

Тимчасові ван страхування є набагато складнішим питанням. Навіть у випадку, якщо ви знаходитесь на вершині речі на необхідний набір законів і керівних принципів ви все ще схильні на тему покриття ще один водій протягом певного інтервалу часу. За будь-яких обставин, знання це сила, і якщо ви не робите ваші дослідження ви будете недостатньо в обох. Британія швидко стає земля водіїв фургонів. Продажі злетіли в останні раз має масштаб ринку страхування фургона. Тим не менше, відсутність освіти означає, що багато водіїв ризикують платити за шанси, особливо коли справа доходить до тимчасове покриття.