те, як знизити страхування автомобіля

Кожен власник автомобіля в світі потрібно, щоб отримати страховку для себе і свого автомобіля в тій або іншій. Тільки в США, більшість держав вимагають комплексного поліса страхування автомобіля пов’язана з кожного автомобіля подорожі на дорозі. Але більше, ніж просто мандат уряду, страхування є хорошим способом захистити інвестиції, зроблені у вашому автомобілі.

Проте, проблема з страхування автомобіля є те, що вони можуть бути дуже дорогими. Існують різні фактори, як кожен автомобіль оцінюється на страхування. Страхової компанії виглядає під різними кутами, щоб придумати щомісячна премія, яку ви повинні заплатити за ваш автомобіль. Це індивідуальна оцінка, а це означає, що ви збираєтеся платити за рік не збирається бути таким же, як ваш сусід, незалежно якщо ви обоє купили той же автомобіль у той же день.

Ці загальні фактори, які провайдери страхування автомобіля дивитися. Перевірте їх, так що ви будете знати, як можливо, ви можете нижче премія страхування автомобіля вам доведеться заплатити за свої власні автомобіля:

1. Ваші історії водіння
Ви хороший водій? Чи були у вас повідомлень про аварії або порушення правил дорожнього руху протягом останніх шести місяців? Майте на увазі, що страхові компанії воліють оборонний, обережний водій. Це тому, що ці типи власник автомобіля, ймовірно, не поставити свою машину на нерівній ситуацій, які могли б означати, страхових випадків у подальшому. Чим менше претензій ви, ймовірно, щоб зробити в даному році, тим нижче страхові внески буде.

2. Функції безпеки Вашого автомобіля
Скільки безпекою ваша машина є? Чим більше вона, тим краще ваші ставки будуть. Тому, коли ви ходите по магазинах для автомобіля, спробуйте запитати у дилера все про безпеку і можливості автомобіля в першу чергу. Це допоможе вам у процесі прийняття рішень значно, особливо якщо ви більше стурбовані щомісячної страхової премії ви платити разом з покупкою. Подушки безпеки і систем автоматичного гальма тільки кілька хороших прикладів. Деякі автомобілі зроблений дуже міцним, щоб протистояти незначних ударів і нещасних випадків на дорозі. Якщо ваш автомобіль є одним з них, то ви повинні платити менше.

3. Модель і марку вашого автомобіля
Якщо ви не знаєте ще, кричущі спортивні автомобілі, як Porsche і Ferrari вимагає великих страхових, ніж звичайний седан. Чому? Це тому, що ці автомобілі настільки дорогі, що їх відправки в ремонт буде коштувати однаково високим. Крім того, ці автомобілі зазвичай мають менше функцій безпеки, щоб дати дорогу більш естетики. Вона має більш високу швидкість, з відкидним верхом, і багато речей, які провайдери страхування автомобіля буде незадоволений. Так що якщо ці типи автомобіль Ви хочете, доведеться заплатити так багато для страхування.

4. франшиз
Страхування автомобіля постачальники розуміють більше, що власники автомобілів повинні пройти, коли справа доходить до виплати премій. Як це вони придумали просте рішення для нього – франшиз. Франшизи відносяться до суми страхової компанії, що відніме до загального претензії. Отримана сума буде той, який вони б виписати чек. І тому, якщо ви політику страхування автомобілів з більш високою франшизою, ви б у кінцевому підсумку платити більш низькі страхові внески. Нижня франшиз означати більш високі страхові внески. Ви отримуєте на вибір суми франшизи Вашого автомобіля страхування.

Знання цих факторів допоможе вам зменшити річної страхової премії автомобіля, ви повинні платити. При використанні деяких обхідний шлях, ви напевне платите меншу плату в довгостроковій перспективі.