те, що я не можу претендувати на на телефон страховий поліс

Це дійсно залежить від того, страховий поліс мобільного телефону у вас є, а хто ваш оператор мобільного зв’язку телефон страхування. Наприклад в той час як одна компанія буде надавати Вам з зарубіжними кришку іншого не може, так само, як деякі політики включають в себе захист мобільного гаманця, в той час як інші не роблять. Так що варто читати ваші документи політику ретельно, щоб точно знати, що ви охоплені, а за що це не так.

Як тільки Ви встановили деталі вашої політики, ви повинні знати, що є певні ситуації, коли ваша політика не буде охоплювати вас насправді, незважаючи на ви думаєте, що у вас є захист. І ось незвичайна, особливо там, де значні винятки та обмеження турбує, але важливо знати, де ви стоїте. Це не дозволить вам бути розчаровані в тому, претензія відхилена, а також переконатися, що ви все ще піклуватися і підтримувати ваш телефон в хорошому робочому стані.

Ви не можете вимагати, якщо ви пошкодили телефон самостійно, або він був пошкоджений до загального зносу. Ви несете відповідальність за обслуговування вашого телефону, так що якщо воно поступово погіршується в результаті використання, будь-які претензії будуть відхилені.

Якщо ви втратили телефон і обставини цієї втрати не можуть бути чітко визначені, то ви можете зіткнутися з проблемою при зверненні. Аналогічним чином, якщо ви втратили свій телефон чи він вже був вкрадений ви повинні переконатися, що ви отримаєте в поліцію, ряд злочинів посилання або втратив номер посилання на нерухомість. Крадіжка і збитки, також застосовні, якщо Ви стверджуєте, для несанкціонованих викликів або несанкціонованих мобільних платежів сумочці.

З точки зору термінів, переконайтеся, що ви отримаєте втраті або крадіжці, як тільки ви помітили, телефон був втрачений або вкрадений, і стверджують, як тільки ви можете. Ви повинні повідомити про крадіжку або втрату до відповідного місцевої поліції протягом 24 годин, коли ви помітили, що інцидент стався. Так і ви повинні повідомити про це в мережі протягом 12 годин, коли ви це помітили. З точки зору стверджують, терміни, будь-які претензії, зроблені після 48 годин, коли ви помітили, інциденту або повернулися з відпустки до Великобританії, де стався інцидент, то, по всій ймовірність вашої заяви також будуть відхилені. Як тільки ви зробите претензії вам потрібно повернути форму претензії протягом 30 днів в іншому випадку воно буде недійсним.

Деякі ситуації, а також запобіжить вас від успішного претензії. Наприклад, якщо ваш телефон був залишений в машині на увазі, тобто не приховані всередині ящика рукавички або завантаження, або якщо автомобіль не був навіть зафіксований в першу чергу. Якщо місце, де ваш телефон був загублений або вкрадений був незайнятим (якщо немає доказів злому), а також, якщо не було ніяких доказів того, сили або погрози застосування насильства до особі, то вашу заяву буде недійсна. Якщо ви втратите свій телефон у громадському місці, після того, як Ви залишаєте його то це також буде важко претендувати на.

Хоча деякі з цих ситуацій може здатися трохи різким, важливо пам’ятати, що це ваша відповідальність, щоб вжити необхідних заходів обережності, коли дбати про свій власний мобільному телефоні. Так що наступного разу ви йдете подати позов, якщо ваш телефон був загублений, вкрадений або значно пошкоджені переконайтеся, що ви прочитали умови вашої політики. Будьте впевнені, щоб перевірити це, перш ніж вийняти політики, так що ви повністю на сто відсотків задоволені, переконавшись, що вона повністю відповідає вашим вимогам. Якщо ні, то коли справа доходить до пред’явлення претензії, ви можете виявити, що ви відхилили.