те, що я відшкодування медичного страхування – Переваги медичного страхування відшкодування

План страхового відшкодування досить широко визнаний традиційним медичним страхуванням. Хоча це досить дорого, щоб мати цей вид медичної страховки, вона охоплює багато хвороб, які часто не віднесені до інших плани страхування. Але, такий план не позбавлений недоліків, оскільки це не буде покривати деякі аспекти, які інші плани охоплюють як медичні огляди до профілактичної медичної допомоги. Крім того, ці плани не будуть охоплювати весь законопроект, який справили і будуть платити тільки відсоток від цього. Отже, переконайтеся, щоб зрозуміти, про переваги і недоліки цього виду страхування план, перш ніж ви виберете для цього.

Але, важливо, щоб тримати відкритим серцем, а не просто дивитися на недоліки, є кілька важливих плюсів цього виду медичного страхування. Хоча премії ви повинні заплатити в цьому плані може бути більше, а також того, щоб терпіти деякі авансові витрати і створити всі документи по претензіях, освітлення насправді буде більше, а також франшизи буде краще керованою. Крім того, не всі плани медичного страхування буде мати багато видів витрат, відшкодування планів буде охоплювати.

Одна з найбільших переваг страхового відшкодування пацієнту дозволено ознайомитися з лікарем за своїм вибором, а не обмежуватися відвідати лікаря або лікарню страхова компанія буде раджу їхати як більш характерна для інших видів страхування плани. Хоча це може бути не велике значення для деяких людей, це є великою перевагою і зручністю для багатьох людей. Це також гарантує, що ви можете вибрати, щоб звернутися до фахівця, минаючи лікаря первинної допомоги.

Загалом, можна зробити висновок, що страхове відшкодування здоров’я забезпечить кращі умови на покриття невідкладної медичної допомоги. Інші страхові плани зазвичай йдуть Організація бажаних постачальників (РРО) або крапку в обслуговуванні (POS) форматі це зазвичай знижує варіанти треба через необхідність відвідування в межах обмеженої групи лікарнях або лікарем. Але, страхового відшкодування плани не обмежують пацієнта, як він / вона може вибрати для відвідування будь-який лікар або лікарня за своїм вибором. Це йде, щоб сказати, що людина замість будь-яких надзвичайних можете відвідати будь лікарні або лікаря в будь-якому місці країни, не турбуючись про покриття чи витрат.

Там було до входження де пацієнти прагнули невідкладної медичної допомоги з лікарень або лікарів, які не є в межах кращого постачальника мережевої організації і конкретної лікарні або лікаря або відмовився надати лікування, або зробило пацієнта відповідальність нести витрати, пов’язані тільки з частина його підтримується план медичного страхування. Така ситуація є ризикованою для лікаря або в лікарню, оскільки вони, можливо, доведеться прийняти удар, якщо пацієнт не в змозі нести витрати. Але, цього не відбувається з медичним страхуванням відшкодування, витрати покриваються де пацієнт робить візит. При виборі плану медичного страхування, нести всі плюси і мінуси плану страхового відшкодування та інші варіанти доступні для вас, перш ніж приймати рішення.