те, що страхові компанії не буду говорити вам – поради і трюки

Його не рідкість в наші дні, що онлайн-покупки поліса страхування життя в даний час різко зростає у зв’язку з відсутністю ускладнень пропонує Інтернет. Інтернет, уживане з майже нікому в будь-який момент може просто надати всю інформацію, що стосується поліс страхування життя і можливості порівняння між різними страховими компаніями.

Хоча, пройшовши через онлайн цитатою страхування життя може бути відносно простий з точки зору використання веб-сайту, іноді кількість інформації може пересилювати. Однак, як встановлено заздалегідь, Інтернет надає всю необхідну інформацію, і навіть тоді, ваша цитата буде записано, подивився на навченого працівника телефонної які з задоволенням дадуть відповіді на всі питання, запити або проблеми ви можете мати.

Незважаючи на все це допомога під рукою, є невеликі речі страхові компанії можуть пропонувати або не пропонувати просто зменшать вашу премію трохи, щоб спонукати вас до покупки. Нижче наведені деякі поради я забезпечити, щоб допомогти вам у будь-якому випадку це можливо.

Маючи спільну політику життя. Маючи спільної політики може здатися більш вигідним і дешевші, проте, це не так. Ця політика буде виплатити у зв’язку з кончиною першого страхувальник, його залишать другий страхувальник незастрахованих. Наявність окремих політиків можуть позайматися трохи дорожче, але з іншого боку, це дасть вам двічі кришку.

Перша порада буде завжди мати свою поліс страхування життя “, написаної в трест”. Щоб зробити це, ви просто повинні розповісти свою брокерську компанію імена бенефіціарів яких компанія зі страхування життя будуть платити і мати їх написані на довірі. Позитивний момент про це, те, що це безкоштовно, і вони зроблять це за вас. Що ще можна бажати? Це в основному означає, що все буде йти безпосередньо до бенефіціарам негайно, а також запобігає податку на спадщину того, щоб бути оплачений які потенційно економить до 40%.

Поліс страхування життя вже вивезли? Увімкніть критичних захворювань зараз. Справа в тому, страхування життя, є те, що він не буде автоматично охоплювати вас у разі критичного захворювання і замість того, 2 Політики, було б дешевше, щоб об’єднати їх обох у політиці 1. Важливий факт для всіх – не плутайте невиліковної хвороби і критичних захворювань. Кришка Термінал хвороби, як правило, включені в політику безкоштовно і виплачує Якщо вам поставили діагноз, і очікується, помирають протягом 12 місяців. Критичні захворювання виплачується, якщо у вас є хронічні захворювання і тривалість життя насправді не фактор, як просто не відомі.

Гарантована політика буде працювати краще, що перегляду один. Саме чудове в гарантований політики є те, що дійсно гарантовано ніколи не збільшить премії кожні 2-5 років. Перегляду політики, з іншого боку буде розглянуто, тобто підсилюють премії. Якщо ви коли-небудь чули про страхову компанію, яка зменшує є премії, будьте ласкаві, дайте мені знати. Чи не Reviewable політики, безсумнівно, початок низька, але через 5-10 років, буде наздоженуть політика гарантії, тому гарантовано політики є кращим вибором, щоб взяти.

Сподіваюся, це допоможе при пошуку поліса страхування життя. Будь-яка інша інформація, необхідна, напишіть мені за адресою, заснована в сайт нижче.

Сподіваюся, це допоможе при пошуку поліса страхування життя. Будь-яка інша інформація, необхідна, напишіть мені за адресою, заснована в сайт нижче.