те, що літні люди повинні знати про Private Long страхування по догляду термін

Довгострокового догляду є серйозною проблемою американських пенсіонерів і членів їх сімей. Дослідження показали, що американці ранг тривалого лікування по-друге, за збереження для виходу на пенсію, коли пріоритетності фінансових потреб. На жаль, багато американців не хочуть думати про необхідність тривалого лікування і, отже, не в змозі запланувати для нього. Інші помилково вважають, що Medicare або стандартні поліси страхування здоров’я покриє витрати довгих послуг з догляду термін. В результаті цієї невдачі планом, десятки тисяч американців живуть у злиднях, щорічно витрати на довгостроковий догляд.

Кращий час для планування довгострокового догляду є перед годуванням. Почніть думати про довгострокову перспективу догляду, коли ви плануєте на пенсію. Якщо ви вже на пенсії, це не надто пізно, щоб розпочати планування для потенційних потреб у догляді довго перспективі.

Private Long страхування по догляду термін є відмінним способом для фінансування довгострокового догляду. Ця брошура допоможе вам важливий процес вибору правильного довгостроковий догляд страховий поліс. Дана брошура містить інформацію про довгострокові медичних послуг, на що звертати увагу в довгому політики догляду терміну страхування, а також глосарій термінів.

Знайти хорошого політика зажадає деяких зусиль, але зусилля будуть коштувати. Ось деякі кроки, які необхідно вжити при розгляді рішення про купівлю довгостроковий догляд страховий поліс:

1. Зверніться до вашого фінансового планування або страхового агента про те, довго страхування по догляду термін має сенс для вас.
2. Запитайте свого фінансового консультанта, щоб рекомендувати компанію і політики.
3. Перевірте з сервіс Страхування Рейтинг щоб переконатися, що страхової компанії ви розглядаєте можливості співфінансування.
4. Зателефонуйте у відділ державного страхування і запитати про компанію та її запису у вашому штаті.
5. Переконайтеся, що ваш страховий агент має ліцензію на продаж довгострокового страхування у вашому штаті.
6. Перегляньте всі деталі і варіанти політики. Не покладайтеся тільки на маркетингові матеріали або контуру охоплення.
7. Переконайтеся, що ви розумієте всі положення, перш ніж купити будь-якої політики.
8. Задавайте ваші питання страхового агента. Звернення за консультаціями до державної служби страхового комісії, Площа Агентства з проблем старіння, або місцеві старші центри. Обговоріть політику з друзями, членами сім’ї тощо, чия думка ви поважаєте. Знайдіть час, при виборі політики, і не дозволяйте собі бути тиск у прийнятті швидких рішень. І пам’ятайте: ніколи не платити готівкою.

Рішення про придбання довгострокового страхування не є простим, але ретельне розслідування і вдумливого планування тепер можемо запропонувати Вам і Вашій родині фінансовий захист на майбутнє, і, найголовніше, душевний спокій.

визначенні довгострокового догляду

Довгостроковий догляд включає в себе ряд престарілих, соціальних і реабілітаційних послуг для людей, які потребують постійної допомоги. Більшість людей в довгих установ по догляду термін більше старі, але багато молоді люди потребують в довгостроковому допомоги під час тривалої хвороби або після аварії.

Допомога на рутину особисті потреби, такі як купання, одягання, їжа, туалетом, і приймати ліки є найбільш поширеним тривалий термін служби допомоги. Довгострокові медичної допомоги також забезпечують кваліфіковані престарілих та реабілітаційної допомоги, яка за розпорядженням лікаря і під керівництвом кваліфікованого медичного персоналу, такі як медсестри чи ліцензованим терапевтом.

тривале лікування пропонується в різних умовах

Засоби догляду є основними налаштуваннями для людей, які потребують медичної допомоги щодня або періодично. Ви повинні бути лікарем вказати необхідні послуги в письмовій план лікування для вступу в будинку для престарілих. Багато відпочинку медичного догляду короткі періоди відновлення від гострого медичного епізод, такі як перелом стегна або хірургії.

Допомога житлових приміщень або інтернатних установ забезпечити загальний нагляд, прибирання, медичний контроль, і планується соціальної, рекреаційної та духовної діяльності для людей, які як і раніше незалежною і амбулаторно. Допомога житлових приміщень не забезпечують медичну допомогу.

Послуги медичної установи включають кваліфікованого сестринського догляду, мови, фізичного, або трудотерапія, помічники медичний заклад, або допомога від facilitymakers. Іноді, членів сім’ї чи опікунів, забезпечують більшу частину догляду за допомогою об’єкту помічників і фахівців.

Дорослий служб з денного догляду є в багатьох громадах, забезпечення особистої гігієни, кваліфікована допомога і рекреаційних послуг.

фінансових питань та довгострокового догляду

Вартість тривалого лікування варіюється залежно від рівня медичної допомоги необхідно, положення, при якому допомога надається, і географічного положення. Засоби догляду, допомога житлових приміщень і послуг медичного закладу забезпечують різні рівні допомоги для різних популяцій резидента, тому витрати не співставні.

У середньому, круглий годинник довгострокових послуг з догляду в будинку для престарілих коштують $ 40 000 у рік, або $ 112 на добу.

Assisted вартість життя значно змінюватись в будь-якому місці від $ 900 до $ 3000 на місяць залежно від розміру кімнати, зручності, пропоновані і необхідних послуг.

Медичного закладу, якщо це необхідно щодня, також може бути досить дорогим. У 1996 році середній відвідування профілактичний заклад від медсестри (RN) коштувала $ 99. RN переглядів за установі як правило, не перевищує 2-4 годин на день, так що допомога не круглий годинник.

Вісім годин дорослий дитячий сад може коштувати в середньому $ 45 на добу.

Догляд престарілих та інвалідів: Близько третини витрат на догляд об’єкта оплачуються безпосередньо людей і їх сімей. Дві програми уряд може платити за деякі ваші турботи.

Medicare, програма медичного страхування для людей старше 65 років, поширюється тільки кваліфікованої допомоги об’єкта і до 100 днів кваліфікованої медичної допомоги в будинку для престарілих, якщо ви зізнався після триденного госпіталізації (не потрібно, якщо ви є членом ГМО) і ваш лікар прописує кваліфікованої допомоги у ваш план лікування. Багато хто думає, що Medicare є основним платником проживання для престарілих та інвалідів, але Medicare становлять лише 9 відсотків витрат для престарілих та інвалідів.

Medicaid, програми для бідних, платить за приблизно 52 відсотків догляду об’єкта нації, але тільки для людей, які витратили майже всі свої активи і зубожілих. Через відсутність планування довгострокового догляду, Medicaid є джерелом виплати майже 70 відсотків людей в лікарню!

Якщо у вас немає довгострокового догляду страхування, право в умовах обмеженого для охоплення Medicare, або стають бідними, ви будете платити зі своїх заощаджень послуг для престарілих та інвалідів.

Assisted Living: Близько 90 відсотків допоміжних послуг нація живе закуповуються за рахунок приватних коштів. Додатковий соціальний дохід, літні американці Закон і соціального блоку Послуги грантові програми платити за деякі послуги допомога життя, в той час як близько однієї п’ятої частини держави дозволяють федеральній програмі Medicaid для оплати деяких сервісних компонентів.

Установою: Приватні фонди платять близько 46 відсотків витрат медичного закладу; Medicare покриває 32 відсотків; Medicaid, 22 відсотків.

Дорослий дитячий сад: Є деякі витрати за свій рахунок для дорослий дитячий сад, однак, більшість коштів надходить з відкритих джерел або державою, виключно, або, в деяких штатах, Medicare і Medicaid. Приватні пожертвування від корпорацій і благодійних груп, таких як United Way, також доповнити витрати на дорослий дитячий сад.

коли купувати довгострокового страхування

Тому що довгострокове страхування по догляду в залежності від віку на момент покупки, ви молодше, коли ви придбати поліс, тим дешевше щорічної премії. Ці внески для більшості політик залишитися рівня щороку з віком. Якщо ви купуєте у віці 55 років політики, які коштують $ 800 на рік, ви будете продовжувати платити ту ж премію. Тим не менше, якщо ви будете чекати, поки ви не 65, та ж політика обійдеться вам в $ 1700 на рік.

на що звертати увагу в політиці

Краща політика для вас, залежить від декількох факторів, у тому числі вашого сімейного влаштування, ваше фінансове становище, Ваші переваги у виборі довгострокового догляду, а також рівень ризику ви готові прийняти. Там ніхто не краща компанія або одна найкраща політика для всіх. Ви повинні вибрати політику, яка відповідає вашим потребам.

Перед тим, як купити поліс, переконайтеся, що ви знаєте, продукт ви купуєте і у кого ви купуєте його. Переконайтеся, що ваш агент має ліцензію на продаж страхування у вашій державі і отримав спеціальну підготовку на довгих догляд страхування термін. Проконсультуйтеся з друзями, споживчі керівництва, а також інформацію від страхових вашої держави програму консультування або місцеві агентства з проблем старіння.