те, що лютує в секторі медичного страхування в США

Ну, є багато розмов, а також щирі зусилля, що вживаються федеральним урядом у США поставити реформи медичного страхування на місці, перш ніж стане занадто пізно. Критики можуть сказати, що це вже занадто пізно, але швидкість і щирість пропонованих реформ може впевнено підняти секторі медичного страхування в США, отже, загальний рівень охорони здоров’я по всій країні.

Факти і цифри вказують, що проблеми, з якими стикається сектор страхування здоров’я США багаторічні та глибокі коріння. Ситуація похмура тільки промінь надії для сценарію охорони здоров’я на сучасному етапі поширеною в США Жалюгідний стан факти і цифри, які виходять з охорони здоров’я США секторі в останнє десятиліття, звичайно, закликає законодавців і державний діяти швидко.

Різні звіти показують, що переважна шматок незастрахованих американців йти кожен рік – проблема, яка однаково вражає людей працездатного сімей, а також непрацюючих класу. Звіт 2004-2007 роках за Rhoades JA і Коен СО на довгострокову незастрахованих в Америці показує, що 32 відсотків дорослих людей працездатного віку та їх сімей було проміжок в їх медичне страхування, принаймні, один місяць в 2006 і 2007 .

Фінансові та медичні наслідки цього розриву можуть бути не тільки руйнівним для широкої публіки, але також може мати далекосяжні наслідки для економіки США, а також. Страхових внесків для роботодавця політики на основі злетіли в два рази з 2000 року, зі швидкістю, в три рази зростання заробітної плати за той же період.

Серед різних законів і реформ в галузі охорони здоров’я на ковадлі, однією з найбільш ефективних заходів щодо поліпшення сектора охорони здоров’я в США може бути охорона здоров’я та освіта медичного страхування в кращому вигляді. Обізнаності споживачів і споживчої освіти в масовому масштабі можна з упевненістю прискорення позитивних змін, що вся нація бореться за.

Там був величезний шум про охорону здоров’я законопроект, прийнятий урядом Обами. Багато держав повстали проти нього, але в той же час, це питання привів реформи охорони здоров’я на національному рівні, де багато мозкового штурму відбувається. Само собою зрозуміло, що ніколи не було такої акцент на проблеми охорони здоров’я.

У той же час, є ще один законопроект, який забезпечує державної влади уряду ставимо галочку на збільшення премій, що страхові компанії мають право робити. Цей законопроект дає урядам штатів, щоб мати контроль над цієї екскурсії, а у разі уряди штатів не в змозі діяти, федеральний уряд може здійснювати свої повноваження.

Ще одне питання, прийшов до передньої частини. Телемедицина покриття ніколи не був на національній законопроект, прийнятий урядом. Але окремі держави прийняв законопроект, який змушує страхові компанії забезпечують повне охоплення всіх витрат телемедицини.

Так, загалом, багато питань, що підпирають. З невеликим очікуванням на нашому боці, ми зможемо побачити деякі реформи, що проводяться для системи охорони здоров’я США.