те, що в трубопровід для реформи охорони здоров’я

Нова адміністрація бере на стикається з безпрецедентною економічною кризою. Країна вже по вуха в боргах і пропонує витратити мільярди більше, щоб допомогти запобігти тривалу рецесію. Дивлячись за кордоном, війна в Іраку все ще є півтора року, щоб бігти і немає припинення війни в Афганістані й близько. Таким чином, деякі стверджують, що це не найкращий час, щоб почати пропонувати серйозні зміни в системі охорони здоров’я. В останній раз це судили по адміністрації Клінтона, економіці йдуть добре, і прагнення до змін було втрачено. Намагаючись його знову тепер запрошує боротьба за законодавство, коли в країні було б краще, якщо її лідер був зосереджений на економічних проблемах. Ну, голосують проти було б неправильно. Це відповідний час, щоб говорити про це знову.

За останніми даними, передбачається, що з населення близько 305 млн., близько 45 мільйонів чоловік в США не мають обкладинки охорони здоров’я. Вони повністю залежать від швидкої допомоги та системи державних лікарень субсидуються місцевими, регіональними і федеральними органами. Чому так багато людей без страховки? Відповідь на це питання, оскільки все занадто болісно усвідомлює, що премії ростуть швидше, ніж інфляція за останні п’ять років і більше. Тепер, коли безробіття зростає швидкими темпами, все більше людей будуть не в змозі дозволити собі розстрочки платежів. Власна оцінка адміністрації в тому, що хтось загнали банкрутства кожні тридцять секунд (для запису, він також передбачив, що близько 1,5 млн. будуть вигнані зі своїх будинків у 2009 році за несплату іпотеки або оренди). Якщо менше людей платити свої внески медичного плану, премії повинні рости для всіх інших. Лікування залишаються дорогими і повинні бути оплачені. Якщо лікарні не можуть збирати гроші зі своїх незастрахованих пацієнтів, витрати на всі застрахована особа повинна зростати. Підприємства в даний час проходить по цим збільшення витрат членам їх планів в галузі охорони здоров’я. По суті, це зарплата. Ось чому нинішня адміністрація хоче бачити більш справедлива система з доступної медичної та кришки для всіх.

Це означає, що будинок на півдорозі. Нинішня адміністрація, ймовірно, вважали за краще перейти на систему єдиного платника медичного страхування відразу, але є занадто багато вкладено в поточному ринку приватного страхування. Таким чином, уряд пропонує на основі стану системи для всіх тих, хто не приватне страхування, дозволивши йому страхові поліси, щоб змінити себе, якщо вони того побажають. Медичне страхування для дітей вже тут. Бюджет має $ 634 000 000 000, призначені для профілактичної медицини і надання більш доступних послуг. Це буде покласти багато тиску на приватні медичні страхові компанії реагувати з власними заходи зі скорочення витрат. Нездатність залишатися конкурентоспроможними з зростаючої ефективності державних положення може призвести вниз по слизькому схилу в систему єдиного платника. Те, що це стандартна модель в більшості іншому світі, не дає права на США. Чи це? Ми можемо тільки чекати і бачити, що відбувається.