те, що ви повинні знати про страхування відповідальності будинку

На жаль, страхування цивільної відповідальності стало необхідним елементом нашого життя у цій надзвичайно спірний (кожен судиться всім все час) суспільства. Людина повинна захистити себе і свої активи, і це саме те, що страхування цивільної відповідальності мав намір зробити. Ми не очікували, і, звичайно, не розраховувати на це, але справа в тому, що хтось міг отримати травму або травму під час на вашу власність, і ви можете бути визнані відповідальними.

Причиною необхідності такого страхування є те, що він вважається відповідальності нерухомості / власник будинку, щоб забезпечити безпечні умови для будь-якої особи, яке може бути на вашу власність. Знайте, що це навіть включає в себе процес будівництва будинку. Отже, цей вид страхування повинен бути на місці, перш ніж жити у вашому будинку, перш ніж перейшли будь-які ваші речі у вашому будинку, і навіть до того, як більша частина присутніх, що структури можна навіть назвати будинком.

Ось важливий біт якого домовласники повинні знати: ваша відповідальність поширюється навіть на людей, які можуть на вашу власність без запрошення. Це правильно, ви можете нести відповідальність навіть за нещасні випадки або травми, отриманої А. А. порушника. Домовласники вважають відповідальним, щоб забезпечити розумну обережність, щоб запобігти травми для будь-якої людини, який може бути на їх власність. Мета, для якої ця особа перебуває на вашу власність не є актуальним.

Два різновиди страхування відповідальності повинні бути на місці. Це приватне та медичне страхування цивільної відповідальності. Особисті Покриття розраховане покриття будь-яких судових витрат домовласника повинен там бути нещасний випадок, вони подали до суду, і були відповідальні. Ця аварія могла призвести або до травми і / або пошкодження майна.

Інший сорт медичного страхування відповідальності. Якщо нещасний випадок призводить до травм, для яких лікування необхідно, цей вид страхування призначений для оплати покупок, таких як ліки, відвідування лікаря, рентген, перебування в лікарні, і так далі.

Ось те, що дуже важливо пам’ятати про страхування відповідальності. Межа, з точки зору кількості долара, встановлений, встановлений для політики домовласника, щоб сума страхового покриття політики забезпечить. Це ще не все, що незвично для рішень у справах медичної відповідальності значно перевищує межі відповідальності, страхування домовласників. Це не означає, що людина не несе відповідальності за суми, що перевищують їх страхування відповідальності. Це, навпаки, означає, що ваші особисті активи тепер стали в небезпеці для врегулювання судового рішення.

Для вирішення саме такий сценарій, страхові компанії розробили так званий страхової відповідальності парасольки. Ця політика покликана забезпечити покриття для будь-якої відповідальності, яка перевищує встановлену політики обмеження (у тому числі житла, авто і т.д.). Для хороших новин, цей тип покриття напрочуд доступним.

Ось приблизний сценарій того, як парасолька політика призначена для роботи. Нещасний випадок на вашу власність, в якій людина отримала серйозну травму, і ви були визнані відповідальними за свої медичні витрати. Припустимо, суддя встановлює поселення в $ 1000000 і страхових вашого домовласника має межу встановлено на рівні $ 300 000 с $ 1000 франшизи. Ви платите франшизи і ваша страхова платить решту $ 299 000, що привело вас у встановлений межа вашої політики. Існує ще $ 700 000, щоб мати справу з.

Припустимо, у вас є парасолька політики в місці, яке покриває до $ 1 млн з $ 300 000 франшиза (велика франшиза продовжує політику премій значно нижче). Зверніть увагу, що кількість зменшують парасолька політика встановлена ​​на тій же кількості, що й обмеження на політику домовласника. Як тільки політика межа домовласника буде досягнуто, він також зустрівся з франшизою для парасольки політики. Тепер парасолька політики вмирає і в змозі покрити решту $ 700 000.

З такою політикою в місці, страхова компанія виплатила $ 999 000, всього за $ 1000 плюс франшизи політики премії, які ви заплатили.