те, що ви повинні знати про страхового захисту доходів і як дохід кришка може допомогти вам

Ви, напевно, цікаво, що захист доходів в першу чергу. Щоб пояснити це просто, захисту доходів може надати вам постійний потік компенсації, у разі, якщо ви не можете працювати. Хвороби або нещасного випадку або будь-яку кількість стану здоров’я може перешкодити вам працювати. Якщо ви єдиний, хто приносить хліб сім’ї, то це ще більш важливо, що ви організувати безпечний засіб забезпечення доходу, в будь-яку погоду. Існують різні захисту доходів політику на ринку з численними фінансовими варіанти. Справді, страхування заробітної плати, як його ще називають, є найскладнішим план страхування людина може придбати.

Хвороби і нещасні випадки ніколи не запланованої частиною нашого життя. Вони просто відбуваються, коли ми найменше цього очікують від них. Коли вони відбуваються, то ви змушені турбуватися далі питання, ви потрапляєте під вашою страховий поліс чи ні. Уникнути подальшого стресу і переконатися, що ваш страховий поліс включає в себе страхування захисту доходів. Фінансові консультанти можуть перейти умовами вашого страхового поліса, щоб ви точно знаєте, що ви підписали.

Дохід страхування зазвичай охоплює всі щомісячні витрати людини, поки він чи вона не в змозі працювати. Котирування захисту доходів зазвичай забезпечує до 75% від валового доходу людини. Дохід страхування також може бути придбаний самостійно зайнятих осіб. Приватний підприємець політики доходів страхове покриття валових доходів бізнесу, як результат зусиль, за вирахуванням частки комерційних витрат. Сюди входять фінансові аспекти, такі як амортизація, пожертвування, автомобіля витрати і т.д. Ці доходи розщеплення виду страхування залежать від компанії до компанії. Вам доведеться попросити страхову компанію ви просити цитату від того, що їхній дохід страхового захисту політика включає.

Коли ви запитуєте для захисту цитуючи доходу, запитаєте про те, що приносить користь їх політика передбачає. Більшість страхових полісів включають авансові платежі в той час як ви не можете працювати, нещасний випадок кришки від дня ви були аварії, розміщення вигоди, подвійну вигоду доходу для більш важливих умов, заздалегідь одноразових допомог для зламаних кісток, відновлення пільг, допомога на дому та транспортуванні вигоди.

Від нещасних випадків і страхування по хворобі політики пропонують багато страхових компаній, а також. Ця політика схожа на захист доходів, оскільки він забезпечує до 75% від вашого щомісячного валового доходу, якщо ви не в змозі працювати. Нещасних випадків і хвороб, як правило, пропонують страхові компанії як частина пакету страхового бізнесу. Але те, що клієнти не розуміють, якщо ви купуєте нещасних випадків і хвороб ваш страховик може відмовити у страхуванні вам як тільки ваш політики є для оновлення, якщо вони відчувають, ви представляти занадто великий ризик. Навіщо турбуватися про тимчасові ризикованих страхові поліси, такі як нещасних випадків і хвороб, коли ви можете покластися на страхового захисту доходів без сумніву. Захисту доходів є більш міцною і безпечної страхового поліса в порівнянні з нещасних випадків і хвороб. Страхування доходів захист забезпечує набагато більше переваг в порівнянні з нещасних випадків і хвороб. Не робіть помилку, не знаючи, що ваш страховий поліс покриває. Поговоріть з вашою страховою компанією, щоб дізнатися, що ваш поліс покриває і переконатися, що страхового захисту доходів включений у вартість.