те, що ви повинні знати про скутері страхування

Скутери, також відомий як мопедів, стають все більш способу транспортування. Вони економічні для людей, що живуть в густонаселених громад, студентів університетів і коледжів. У деяких частинах світу, як в азіатських громад, скутери використовуються більше, ніж автомобілів. Скутери споживають мало палива, якщо такі є, буквально займають дуже мало місця, і коштують недорого, щоб застрахувати. І страхування вашого скутера є те, що ця стаття о.

скутери автомобілів

Хоча скутери і мопеди, мабуть, менше з двох колісних транспортних засобів, за винятком велосипедів, вони як і раніше вважаються транспортні засоби, тому що вони працюють з тій чи іншій формі силовий, будь то газ або електродвигуни. Тому що вони розраховані на живлення від двигуна багатьох громадах хочемо, щоб вони застраховані, коли вони подорожують на їх про дороги загального користування.

Яке покриття потрібно?

Найбільш базове покриття, для будь-якого транспортного засобу, є страхування відповідальності перед третіми особами. Якщо ваш скутер потрапляє когось і викликає пошкодження, що ваше обличчя страхування відповідальності перед третіми особами буде оплатити медичні рахунки для цієї людини. Якщо ви зіткнетеся з чимось і пошкодити його, ваше страхування відповідальності перед третіми особами буде платити за пошкодження вашого скутера зробив.

Повне каско ще один тип охоплення корабля. Це покриття не тільки платить за все, що страхування цивільної відповідальності платить за збиток, нанесений Вам і / або Вашій скутера. Якщо ви їдете на скутері в густонаселений район, це може бути гарною ідеєю, щоб мати цей тип покриття для вашого захисту, якщо яке-небудь інше транспортний засіб не бачити вас і вдарив вас. Це покриття також може платити, якщо ваш скутер вкрадений, наприклад. Або, якщо з якихось причин ваш скутер загориться страхова компанія буде платити за збиток, і, в деяких випадках, плата за покупку іншого скутера.

У проміжку між цими двома рівнями охоплення третьої особи, пожежі та крадіжки страхування. Це досить очевидні в тому, що вона охоплює.

Третя сторона, третя сторона, пожежі та крадіжки і всеосяжного охоплення основних і окремі політики автомобіля. Тепер давайте подивимося на те, що ви, можливо, буде потрібно придбати ці політики.

водіння запису

Південноафриканський закон вимагає, щоб оператор скутер або мопед, щоб отримати ліцензію, щоб керувати ним, і у них є вимоги щодо мінімального віку. Ви повинні бути вісімнадцять для повний водійські права і сімнадцять, щоб отримати дозвіл учнів.

пробіг

Страхова компанія може потрібно знати, скільки ваш скутер буде на дорозі. Як вони одержують подання про це, щоб запитати, скільки ви плануєте роз’їжджати на вашому скутері. Сума, яку ви говорите їм, може вплинути, скільки ви платите.

безпека

Якщо ви роздумуєте про покупку всеосяжну політику страхова компанія буде майже наполягають, що ви купуєте затвердженим запірний пристрій, щоб зберегти ваш скутер забезпечена, коли Ви не є їзда його. Страхова компанія може насправді зробити це запит до страхуванні вам, якщо вони хочуть. Їх мислення, що якщо ваш скутер надійно закріплений їсти менше шансів його крадіжки. Якщо ви скутера крадіжки і не було належним чином забезпечено у вас буде дуже важкий час отримання страхового платити за це.

покупки скутера страхування

Є багато автомобільних компаній і мотоцикл страхування на вибір в Південній Африці сьогодні, але не все буде страхувати скутери і мопеди. Чесно кажучи, це не дуже вигідний для них, щоб зробити це. Гроші вони роблять з такого покриття мінімально в кращому. Але є деякі страхові компанії, що там хотіли б надати страхове покриття для вашого скутера.

Після знаходження декількох страхових компаній, які страхувати скутери і мопеди називаю кожен з них і отримати цитату від них. Ви виявите, що покриття для скутера є відносно недорогим і доступним.