те, що ви повинні знати про поліси страхування життя

Купівля полісів страхування життя здається переважною для багатьох людей. Це складне завдання, часто заважає людям насправді купівлю полісів страхування життя. Тим не менш, з невеликим дослідженням, люди можуть стати поінформованими про різні варіанти страхування життя, що робить процес вибору набагато легше.

виборі політики

Можливо, найбільший вибір споживач може зробити з точки зору побудови всебічно плани страхування для визначення типу полісів страхування життя вам потрібно. Всього-життя політику страхування включають страхування життя, а також інвестиційних можливостей. Термін страхування життя є менш дорогими.

Багато експертів інвестиційної заохочувати людей, щоб зберегти ваші страхування і ваші інвестиції окремо. Всього-життя страхових полісів є дорогими і, як правило, засновані на припущеннях. Термін страхування життя засновані на наборі суми в доларах кожен місяць або рік і встановлюються протягом певної кількості років.

виборі покриття суми

При визначенні того, скільки страхування життя вам потрібно, ви повинні визначити, скільки вашій родині покладається на вас за виживання. Якщо у вас є маленькі діти, гарне правило полягає в купівлі страхування життя на суму, еквівалентну 10 разів вашого річного окладу. Якщо у вас є старші діти, гарне правило полягає в купівлі страхування життя на суму, еквівалентну до п’яти разів ваш річної зарплати. Ви повинні також розглянути, наскільки ваш чоловік чи інших істотних залежить від вашої зарплати щомісяця, і рік.

Вибір правильної суму покриття для ваших потреб страхування життя є важливою частиною купівлю страхування життя. Якщо ви збираєтеся платити щомісячні або річні премії, ви хочете, щоб переконатися, що ваша сім’я захищена у випадку, якщо ви повинні померти протягом терміну дії поліса. Крім того, ви хочете придбати поліс страхування життя, що містить у якості широкої з виплат термінів, як це можливо. Ви хочете, щоб ваші родини, щоб отримати свої виплати в разі вашої смерті.

знайти компанію зі страхування життя

Коли ви ходите по магазинах для компанії зі страхування життя і страхування життя агента, вам слід звернутися принаймні три котирування цін на аналогічну політику, попросіть посилання, поговоріть з тими, згадки про питання, що стосуються їхньої політики і дізнатися якомога більше інформації про страхування життя фірми наскільки це можливо.

Виберіть компанії зі страхування життя, які надають вам дані фірми в письмовому вигляді із зазначенням конкретних інформаційної політики. Запитайте їх, для звернень існуючих і колишніх клієнтів. Поговоріть з ними про їх політиці та, як легко цей процес був, коли вони використовували політики при загибелі близьких. Попросіть посилання, наскільки добре вони подобаються послуги, пропоновані конкретної компанії зі страхування життя. Зберіть якомога більше інформації, скільки можливо, і взяти до відома.

Після того як ви зібрали достовірну інформацію про декілька різних компаній зі страхування життя, не забудьте уважно подивитися на всіх і знайти найкращі рішення для Вас. Після того як ви визначили, скільки охоплення вам потрібно, і який тип політики ви хочете, це тільки питання порівняння інформації, яку ви зібралися, щоб вибрати кращих поліс страхування життя для вашої родини.