те, що ви повинні знати про матеріальному збитку

Матеріальний збиток може бути двох типів: збиток, який зробив хтось інший у вашій власності або пошкодження, викликані деякими стихійного лиха, і той збиток, який ви робите, щоб чуже майно. Маючи свій застраховане майно може врятувати вас від ряду можливих лих, таких як крадіжка, пожежа, дим, лід, вандалізм і повені.

Ви повинні знати, функції і послуги, страховий поліс домовласника. Які типи політик доступні і основні покриття включені в цю політику деякі з питань, ви повинні відповіді. Домовласник страхування забезпечує покриття, якщо є збиток, нанесений вашої власності, а також травми або ушкодження, що ви наносите на інших людей або їх властивостей. Є багато різних типів такої політики, і вони настільки заплутаною, що іноді ви не можете вирішити, який з них краще для вас і чи можете ви повинні купувати це чи ні. Давайте обговоримо деякі аспекти страхування домовласників в деталях.

Захисту, передбачені страхування включають втрат, що виникають у вашому будинку, втрати вмісту (наприклад, крадіжка), і страхування відповідальності несподівані і небажані аварій. Повені, землетруси, війни і також покриті цієї політики. Незважаючи на ці обставини не можуть відбутися для багатьох людей, які володіють будинками, вони можливі, якщо ви живете в районі, який є популярним для стихійних лих. Сильні дощі та урагани можуть також зашкодити будинок істотно. Договір страхування є дуже тривалим, звертаючись до кожної деталі, пов’язані з страхування предметів та інших аспектів. Політика коштує приблизно дорівнює вартості заміни будинку, якщо існує серйозний збиток, заподіяний йому.

При нормальних обставинах, ви повинні оновити ваш будинок страхування після закінчення певного періоду часу. Після закінчення цього часу “термін” закінчується, і ви повинні заплатити премію до страховика ще раз. Однак, якщо ви хочете купити страховий поліс без фіксованого терміну ви можете розглянути можливість покупки вічних страхування. Цей тип політики не пропонується у всіх областях. Є багато видів страхування житла політика перебуває у Сполучених Штатах. Вони різні для різних людей. Існує політика для мобільних власники будинку, охоплення орендаря, поліс, який покриває тільки деякі частини будинку, політики тільки певні елементи (дорогі), і політики для власників квартири. Всі ці мають різні властивості і переваги, і їх вартість може істотно варіюватися.

Не забудьте перейти на ваші особисті активи і тепер кожен раз. Постарайтеся, щоб ліміти покриття завжди йти в ногу з часом. Крім того, спробуйте з’ясувати, будівництва будинку і повторного витрати на будівництво у вашому районі і інформацію, пов’язані з орендою охоплення. Переглянути вашої особистої власністю регулярно і збільшити охоплення межі, якщо ви повинні. Тримайте файл, що містить всі важливі документи, пов’язані з вашою страховий поліс будинку. Зберігайте її в безпечному місці або хтось інший безпечний зберегти його для вас. Також майте контактну інформацію вашого страхового агента і телефон адвоката номер і т.д. Можливо, вам доведеться все це дата в разі аварійної ситуації або серйозних матеріальних збитків.

Орендаря страхування є важливою політики. Він охоплює ті області, які не розглядаються в будь-який інший будинок або будівля політику страхування. Ці заходи призначені для тих, хто живе в квартирах або в оренду. Вони повинні звернути особливу увагу на їх висвітлення, тому що домовласник страховка не завжди покриває збиток, нанесений орендарям майна. Ця політика також охоплює певні нещасні випадки і травми зробили для гостей. Якщо ви живете в квартирі, це може бути важливим страховий поліс для вас для того, щоб уникнути можливих майбутніх фінансових проблем.