те, що ви повинні знати про кредитування вашого транспортного засобу та страхування автомобіля

те, що ви повинні знати про кредитування вашого транспортного засобу та страхування автомобіля

Ви дозволяєте іншим людям вести свій автомобіль знову і знову? Якщо ви схожі на більшість людей, ви, ймовірно, навіть не дають йому другий думки, коли ви кинути ключі від друга або члена сім’ї і сказати їм, щоб використовувати свій автомобіль. Зрештою, ви хочете бути хорошим другом, і ви хочете, щоб допомогти їм, якщо вони потребують комплект коліс. Крім того, дозволити комусь взяти Ваш автомобіль може бути більш зручним для вас час від часу, особливо якщо вони працюють на побігеньках для вас. Перед тим, як передати ключі комусь ще, однак, ви повинні бути впевнені, ваш автомобіль буде захищений, якщо ця особа перебуває в автокатастрофі. Крім того, необхідно зрозуміти, чи є чи ви не можете нести особисту liabile якщо ця особа стає поранення під час водіння автомобіля.

йдеться про машині, не про вас

Коли ви дивитеся на вашого поліса страхування автомобіля, ви помітите, що є тільки одне або два імені перерахованих на політику. Очевидно, що ваше ім’я буде згадуватися на політику. Якщо ви перебуваєте в шлюбі, ім’я чоловіка також будуть перераховані. Якщо ви живете з кимось чи хтось інший, що ви знаєте, будуть регулярно використовувати ваш автомобіль, ви, можливо, також перерахував, що людина на політику.

Хоча ваша політика спеціально перераховує певні люди, як застрахованих осіб, покриття Вашого автомобіля насправді слід Вашому автомобілі, а не вас. Таким чином, у більшості випадків, автомобіль буде як і раніше підпадають під політику, якщо він потрапив в аварію і управляється кимось іншим. Загалом, політика автомобіль страховка покриває ваш автомобіль, коли обумовлений будь-яким з наступних людей:

• перерахованих застрахованих водіїв
• Ваш чоловік, якщо він або вона живе у вашій родині
• будь-який член сім’ї, який пов’язаний з вами через кров, усиновлення, шлюб
• Прийомні діти, які проживають в будинку
• Діти, які в коледжі, але все ще перерахувати вашу адресу, як їх постійна адреса
• Людям, ви дозволяєте використовувати свій автомобіль

Ваша страхова компанія може включатися й інші положення, такі як вимога водія, щоб отримати ліцензію для того, щоб застосовувати покриття. Деякі з них також вимагати від особи, за кермом автомобіля, щоб мати дозвіл на керування автомобілем, так що якщо молодший вирішує взяти Ваш автомобіль на спину без вашого дозволу, ви не можете бути охоплені. Для того, щоб бути впевненим у тому, хто і хто не підпадає під страховий поліс, важливо готова його уважно.

отримати травму

У більшості випадків ви не будете нести персональну відповідальність, якщо хтось водіння автомобіля стає поранений в результаті нещасного випадку. Якщо ви свідомо протягнути автомобіль з небезпечним питань безпеки, який, наприклад, інваліди гальма, ви, безумовно, може нести відповідальність за витрати на медичне обслуговування. Звичайно, більшість людей не збирається навмисно надають загрозу безпеки для своїх друзів і сім’ї.

Коли справа доходить до покриття медичних витрат, чи є людина водіння автомобіля покрито залежатиме від вашого страхового покриття. Таким чином, вам необхідно перевірити вашу політику або працювати з вашим страховим агентом для того, щоб переконатися, що це покриття на місці, якщо це важливо для вас.