те, що ви повинні знати про Колорадо медичного страхування

Юридичні процедури Колорадо призначені таким чином, щоб дозволити покупцям Колорадо медичного страхування унікальну можливість тієї чи іншої політики. Одним з недоліків здоров’я політику держави страхування є те, що страховики мають право відмовити заявникам, якщо вони мають попередньо існуючі медичні умови. Це справедливо як для окремих страховиків страхові поліси здоров’я. Що стосується параметрів обкладинка Колорадо турбує, заявники, які є захворювання від особи може бути прийнято. Це справедливо навіть для осіб, які мають право на HIPAA – даних медичного страхування та звітності в Законі.

Ті, хто мають право на здоров’я Колорадо страхової план HIPAA люди, які відкинули їх групі плани в галузі охорони здоров’я страхового покриття і вичерпали свій COBRA або їх покриття для державних продовження. Дитину Colorado Health Plan Plus або КПК + є спонсорованих державою програма, яка пропонує страхування на медичне страхування для дітей до 18 років і вагітним жінкам, чиї сім’ї мають право на певні вимоги, що стосуються доходів. Однією з переваг цього плану є те, що страхові внески, які стягуються досить розумні – що за ціною від $ 25 на рік.

Колорадо ведучий програми медичного страхування допомога або судно пропонує індивідуальних консультацій для бенефіціарів Колорадо медичного страхування Medicare. У випадку, якщо у вас є питання з будь-яким елементом плану Medicare, або на користь препарату або Medigap, ви можете підійти до старших медичного страхування програми допомоги.

Чому б не піти на низькій франшизи?

Низький франшиз є марною тратою грошей і будь-яка компанія медичного страхування дасть вам економію у випадку, якщо ви обираєте для франшизи, яка менше, ніж $ 1000. Це тому, що ви платите збільшення виплат і що, отже, означає, що у вас є менше франшизи. Якщо сума франшизи становить від $ 2000 до $ 3000 за голову або від $ 4000 до $ 6000 для членів сім’ї і має, можна реально заощадити більше грошей, наскільки щомісячної премії.

Там може бути інший пункт андеррайтингу для різних компаній. У разі, якщо попередньо існуючі умови, страхова компанія має право відмовити Вам у реченні в результаті одного і того ж. Вони навіть можуть не дотримуватися умови або навіть збільшить кількість вашої премії. Деякі організації можуть робити покупки для андеррайтингу політики від вашого імені для розміщення політики, які найбільш точно попередньо обговорених умовах.

Це важливо знати умови, перш ніж купувати страховку. Деякі аспекти, які ви повинні знати, перш ніж робити інвестиції, є:

1.deductible
2.Co оплати
3.coinsurance
4.premium
5.Differences, якщо такі є, між важливий медичний поліс медичного страхування та хірургічні або медичні або лікарню рахунок політики

Дізнайтеся все про обмеження політику, задаючи після в умовах виникнення політики. Переглянути його ретельно, щоб виглядати окремі ліміти витрат на стаціонарну, щоденні посадки або перебування і інші інші витрати.