те, що ви повинні знати про Колорадо автострахування

Є багато факторів, що беруться до уваги при страхова компанія надає вам цитату. Марку і модель вашого автомобіля може істотно вплинути на ваш курс. Інші фактори ваш вік, ваша кредитна історія (просто не можу піти від що незалежно від того, який аспект життя ви маєте справу з), Ваша запис водіння і ваші демографічні місці. Якщо ви живете в тому, що вважається область ‘високого ризику’, це позначиться негативно ваші ставки призводить до збільшення. Так само, як бути на дорозі частіше збільшує ваші шанси бути залучені в дорожньо-транспортній аварії, які проживають в с високим рівнем злочинності область збільшить ваші шанси стати статистика. Це несправедливо, але сумний факт життя.

Коли мова заходить про вік є дві групи, які вважаються ризику водіїв: підлітків і тих, хто старше 65 років. Фактом є те, що нові драйвери не мають досвіду їх старші колеги, і, швидше за все, нещасний випадок, що через недосвідченість, відсутність уваги і пильності через відволікаючих чинників. У разі пенсіонер, природним побічним ефектом старіння є зменшення спритності рухової навички, час відгуку, зору і слуху. Справді, у віці до 25 років, страхові премії набагато вище, ніж 25 років і старше груп. Бесіди водієві транспортного засобу з пасажирами, зміна CD або радіо …. все це займає кілька секунд неуваги до трагедії на страйк.

В цілому, більшість компаній Колорадо автострахування використовувати критерії вищезгаданий від віку, марки і моделі, демографії, кредитної історії і водіння запису. Але вони на додаток до тих факторів також взяти на себе витрати на страхування всіх водіїв і Колорадо ділимо витрати, включаючи будь позови, поселення і інші судові витрати.

Багато водіїв цінують допомогу у створенні автострахування меж, які є економічно ефективними та безпечними. Ви ж не хочете бути одним з тих водіїв, хто платить занадто багато для страхування, але не має достатньо коштів, або є недостатній мірі. Додаткове страхування автомобілів при мінімальних обов’язкових покриття зменшується в рахунок, як ви купите більше. Зокрема, ви хочете сконцентруватися на відповідальності тілесних ушкоджень. Коли деякі люди отримали через біль і страждання розрахунків, витрати на медичне обслуговування травм і втраченої заробітної плати він отримав в сотні тисяч доларів в серйозну аварію. Будь розумним. Захистіть себе від втрати Вашої сорочки у випадку серйозної аварії.

Існує різниця між мінімальною, яке було б найменшою кількістю законом штату, що ви можете бути фінансово і відповідальності за стандарт, який відображає середнє значення за політику впорядкованості автомобіля. Стандарт $ 100 000 / $ 300 000, $ 300 000 для повного тілесного ушкодження відповідальність за всі сторони поранений в одній аварії. Рекомендується $ 300000 до $ 500000 вважатися само собою особисту відповідальність травми, навіть якщо це означає, що менше уваги матеріальному збитку. Матеріальні збитки в порівнянні з травми були б дешевше, так що має сенс. Краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати.