те, що ви повинні знати про Автострахування Мічиган

У Мічигані без провини потрібно за законом. Для реєстрації Вашого автомобіля є певні покриття, що ви повинні мати.

Основна політика несправності не має три обов’язкові частин:
тілесних ушкоджень і матеріального збитку (BI / PD)
Перший розділ тілесних ушкоджень і матеріального збитку; це покриття захистить вас і ваших активів, якщо ви подали до суду в результаті автомобільної аварії. У Мічигані ви можете бути притягнуті до суду, якщо ви поранити когось з вашим автомобілем викликаючи істотний збиток іншого водія, пасажира або пішохода. Це покриття також покриває вартість захисту вам у кожному костюмі за шкоду, а також платить за вартість захисту на додаток до вашого ліміт відповідальності.
Держава вимагає, щоб ви носити ці мінімальні межі:
• $ 20 000 за людину, яка постраждав або загинув в аварії
• $ 40 000 для кожного нещасного випадку, якщо кілька людей поранений або убитий
• $ 10 000 за майнову шкоду в іншій державі

Ці обмеження, як правило, показані як 20/40/10. Якщо є позов проти вас суд може виносити судове рішення у доступі цих меж цього, як правило, залежать від тяжкості аварії і ваші активи, які у вас є. Рекомендується, щоб ви нести більш високі межі відповідальності, ніж це потрібно. Ви повинні обговорити це з місцевим агентом Мічіган, щоб обговорити, які обмеження можуть бути для вас, як правило, ці обмеження можуть доходити до 1 мільйона million/1million/1.

власності страхового захисту (PPI)

No-Fault платитимуть до $ 1 млн за збиток, який ви наносите в Мічигані, щоб власність іншої особи, наприклад, припаркований автомобіль повідомленням, будівництво, парканом або знака. Якщо збиток заподіяно з державних коштів ліміти будуть визначатися тим, що Ви вибрали з межі матеріальний збиток, який ви обрали.
індивідуального захисту травми (PIP)
Ця частина без вини політики оплачує всі необхідні медичні витрати, якщо ви постраждали в автомобільній аварії. Мічиган є єдиним штатом в країні, яка пропонує необмежені медичні. Мічиган є в змозі зробити це, додавши оцінки (MCCA) до політики все Мічигану водіїв станом на 2010 this.fee склала $ 124,89.
Втрачену зарплату, також отримують гроші, якщо ви не в змозі працювати в результаті нещасного випадку травм. PIP буде платити до 85% від валового доходу на строк до 3 років. Це обмеження на це покриття варіюється залежно від вашої зарплати і обмежені сумою в максимальна межа виплат, як і встановлені державою з 2010 року ця межа була ($ 4878) Це виразилося оновлюється кожного жовтня.

Виплати з нагоди втрати годувальника це сума, яка може бути виплачена Survivor на основі оцінки позову, якщо застрахований вмирає в результаті автомобільної аварії.

Похорон PIP витрат допомагає оплачувати відповідні витрати похорону, якщо людина вмирає покриті в результаті автомобільної аварії. Ця межа не перевищує $ 1750 на людину.

PIP Заміна послуги буде платити до $ 20 на день протягом 3 років, якщо вам потрібна допомога виконанні домашніх обов’язків або інших завдань у результаті нещасного випадку травм.

Це покриття є мінімальні вимоги закону для всіх зареєстрованих транспортних засобів Мічиган. Якщо ви хочете покриття шкоди для вашого автомобіля вам доведеться придбати додатковий охоплення, перераховані нижче.

Зіткнення освітлення платить за ремонт або заміну Вашого автомобіля Якщо пошкодження в результаті нещасного випадку. Є 3 типи зіткнення охоплення доступні в Мічигані. Це покриття буде платити за збиток, якщо вони не перевищують Реальна вартість вашого автомобіля. (Реальна вартість є первісною покупки автомобіля ціни за вирахуванням суми, яку він знецінився)
Стандартний зіткнення платить за шкоду, незалежно від вини, ви будете нести відповідальність за оплату франшизи, якщо ви вина.
Широкий зіткнення формі платить за шкоду, незалежно від вини, ви будете тільки заплатити франшизи, якщо буде виявлено, що більш ніж на 50% з вини
Зіткнення обмеженою платить тільки якщо ви менше ніж на 50% винен франшиза може або не може застосовуватися в залежності від того, якщо у вас один з цією опцією. Якщо Ви більш ніж на 50% з вини нічого не заплатив.

Повне покриття (це покриття іноді називають, крім зіткнення, деякі страхові компанії) забезпечує захист за шкоду, яка не є результатом зіткнень, таких як: крадіжки, пошкодження скла, пожежа, повінь, вандалізм, вибухи, град і контакт з птахами або тваринами.

Всеохоплюючий і зіткнення освітлення, як правило, потрібна фінансова компанія, якщо ваш автомобіль знаходиться в оренді або фінансуються. Як правило, вони також вимагають, щоб ваша франшиза не може бути вище, ніж $ 500.

Додаткове страхування цивільної відповідальності, який ви можете придбати

незастрахованих автомобіліст тілесні ушкодження (мкм)

Незастрахованих охоплення автомобіліста є необов’язковим страхування цивільної відповідальності, яка компенсує вам за надлишкові втрати заробітної плати і біль і страждання. Це покриття застосовується, тільки якщо вдарити і втекти водій або водій незастрахованих хітів ви або член вашої родини. Як правило, ці обмеження такі ж, як ваші межі тілесних ушкоджень, але деякі компанії будуть пропонувати його до Державної мінімуму.

обмежений збиток власності (LPD)
Відповідно до законодавства штату Мічіган, якщо Вам 50% або більше винен в аварії, вам може бути пред’явлений позов на суму до $ 500 за пошкодження, що не покриваються зіткнення охоплення інших людини. Це покриття також називають міні-делікту. Якщо Ви придбаєте цей охоплення, ваша політика буде платити до $ 500 до зіткнення охоплення іншого боку. Якщо ви постраждали і повинні знати, як отримати ваші франшизи Назад Перейти до Як подати міні-деліктного позову.

Додаткове покриття в

Прокат автомобілів покриття
Це необов’язковий покриття, які платитимуть за день до суми оренди автомобіля, якщо є файли зіткнення або всеосяжної претензії в той час як ваш автомобіль знаходиться в ремонті. Це покриття, як правило, обмежений на межі, і як тільки це обмеження до ви будете нести відповідальність за витрати.

аварійна служба дороги
Це додатковий охоплення, який платить на покриття витрат, щоб ваш автомобіль буксируваних або інших аварійних служб, таких як: автомобіль локаути або відсутність газу.