те, що ви повинні знати про Автострахування Х’юстон

Правило перше: Ваш Техас домовласників і авто страхування не з тим же агентом!

Ви привчили з Texas страхування будинку або оренди власності страховий поліс? Так, чи не так, що додаються до Автострахування Х’юстон? Ні, ну чим вам не вистачає на знижки при упаковці вашої страховки.

Більшість агентів, які продають Х’юстон авто страхування, додатково дивитися на упаковки своїх клієнтів Техас Страхування житла або орендарів страхування разом. Упаковка вашого будинку і авто разом надає додаткові знижки до 25%. Попросіть вашого агента про упакованих економії політики.

Правило друге: Зберігати судимості водіння

Там немає ніякої таємниці, що людина з більш здоровою водіння запису будуть платити менше преміум страхування автомобіля.

Багато авто агентства насправді група безліч страхових компаній, що обслуговують індивідуально визначеного типу клієнта. Погані водії можуть краще вписуються в одній компанії, хороші водії в іншій, але основна маса населення перебуває в компаніях між ними. Ці люди платять меншу премію, ніж поганих операторів, але більш високу премію, ніж чудово операторів.

Хоча середньому водії, можливо, водійські документи так добре, як ті, застраховані з найнижчими цінами, вони все одно платити більш високу премію. Чому?
Це звичайно через покупцеві буття необізнаних. Якщо ви підтримуєте бездоганну репутацію автомобіля, чому ви повинні платити більше, ніж потрібно, щоб? Переконайтеся, що ваш агент допомагає Вам скористатися всіма наявними знижок.

Правило третє: гламурна транспортних засобів дорівнює більш високі страхові внески

Автомобіль, який Ви вибрати диск може сильно вплинути на ваше авто страхової премії.

Є автомобіль введіть зелене світло для злочинців?

Чи потрібно платити більше, щоб виправити вашу машину?

Якщо ви відповіли ствердно на один або обидва з цих питань, ви можете платити вище, ніж середня премія для вашого Х’юстон політику страхування автомобілів.

Правило четверте: збільште суми франшизи:

Ваша франшиза сума вартості, яку ви зобов’язані платити до страхової компанії піклується про решту. Ось приклад, застрахованих покрита $ 500 франшизи і застрахований має краху, де їх автомобіль страждає $ 1500 до пошкоджень, застрахований спочатку заплатити $ 500, а потім Ваш страхової компанії платити залишилися, $ 1000. Чим менше суми франшизи, тим більше премія, яку ви будете платити. Залежно від вашої частоти нещасних випадків, це може бути корисно для вас, щоб збільшити ваші франшизи і заплатити меншу премію щороку.

Правило п’яте: Позбавтеся від непотрібного покриття

Може бути, ви їдете датованих автомобіль, з дуже невеликою вартістю. Ви, напевно, не потрібні зіткнення і всеосяжний охоплення

Якщо вартість вашого автомобіля нижче $ 1000 немає причин, щоб вибрати всеосяжного і зіткнення охоплення. Яка вартість Вашого автомобіля? Запитайте вашого авто дилера або подивитися його на Келлі Bluebook.

Правило шість: Переконайтеся, що ви скористатися всіма наявними знижками

Texas перевізників страхування автомобіля пропонують багато додаткові знижки заощадження.

Автоматична ударів сидіння

подушки безпеки

антиблокувальна система гальм

Сигналізація і протиугінних пристроїв

хороший студент

Правило Семи: Добре кредитні бали можуть грати основним фактором

У вас є кращий кредитний рейтинг, ніж ДТП? Високий кредитний може заощадити вам багато грошей з деякими страховими компаніями.

Високий чи низький кредитні бали можуть грати головну роль у формуванні премії автострахування. Хороші кредитні бали можуть надати Вам додаткові знижки при поганою кредитною бали може підняти вашу премію значно залежно від компанії. Якщо Ваш кредитний рейтинг поліпшується після покупки авто страхування, робить, що ви дозволяєте вашим агентом знаю так що ви можете скористатися знижками застосовуються до хороший кредит.

Незважаючи на свій кредитний рахунок, говорите з вашим агентом, і переконайтеся, що ви з компанією, яка найкращим чином відповідає вашим потребам автострахування.