те, що ви повинні знати, перш ніж купувати комерційне страхування автомобіля

Який вид страхування мені потрібен?

Перш за все, необхідно мати можливість визначити, які типи транспортних засобів ви використовуєте, і з якою метою. Найбільш поширені види комерційних автомобілів визначаються як легкі комерційні і включають більшість типів фургонів, а також пікапи. Малих, середніх і великих фургонів, а також пікапи використовуються для цілей транспортування матеріалів, товарів і працівники зазвичай потрапляють в цю категорію. Транспортні засоби ви використовуєте, і їх цілі для вашого бізнесу буде визначати, які покриття вам потрібно, так що переконаєтеся, що у вас є конкретна інформація, перш ніж цитати.

У чому різниця між комерційної і особистої охоплення корабля?

Покриття для Вашого комерційного автомобіля дуже схожа на страхування, що потрібно для вашого особистого автомобіля. Однак, є кілька додаткових ризиків, пов’язаних з комерційних автомобілів, таких як: додатковий вага повністю завантаженого автомобіля, розміру і характеру навантаження, модифікації транспортного засобу в комерційних цілях, і права власності на вміст тобто майно, що належить вам або вашим клієнтом. Написано ризики також містять потенціал здоров’я і безпеки своїх співробітників та інших працівників. Комерційні покриття автомобіля розроблений спеціально, щоб покрити ці додаткові ризики, тому дуже важливо, що у вас є.

Які мої юридичної відповідальності?

Комерційне страхування транспортний засіб не тільки захищає вас в разі аварії, крадіжки або травми, він також виконує ваші закон вимагає наявності покриття. Юридично, ви повинні мати відповідне страхування цивільної відповідальності для покриття вашої компанії і її активів. Цивільної відповідальності захищає вас від претензій недбалості призвести до травми член Громадської або пошкодження майна. Хоча цей вид страхування не потрібно за законом, багато клієнти наполягають на цьому. Відповідальності роботодавця захищає Вас і Вашу компанію від претензій недбалості від Ваших співробітників, таких як травми працівника. Деякі страхові компанії можуть запропонувати комбінований страховий поліс охоплює як державні, так і роботодавцем страхові разом. Страхування професійної може забезпечити спокій, захищаючи вас і вашої компанії від фінансових втрат, понесених ваші клієнти та інші. Хоча роботодавець Страхування є єдиним юридично необхідний тип покриття відповідальності, це гарна ідея, щоб зробити деякі дослідження і з’ясувати, як інші типи можуть бути вигоди для безпеки Вашого бізнесу.

Як я знаю, я отримую право охоплення?

Це завжди гарна ідея, щоб ходити по магазинах навколо, щоб знайти те, що компанії надають вид страхування вам потрібно. Дивлячись на декількох різних страхових компаній також допомагає гарантувати, що ви отримуєте найкраще ціну для вашого покриття.

При порівнянні охоплення і ціни, майте на увазі, що типу, якщо страхова вам знадобиться. Фактори, які будуть визначати типи покриття включають в себе, який тип і скільки транспортних засобів повинні бути застраховані. Часто, ви можете заощадити гроші за рахунок того, кілька автомобілів на тій же політики. Крім того, не забудьте ретельно вивчити політику ви розглядаєте. “Винятки” розділ ваша політика не може охоплювати певні види діяльності. Подивіться на вашу політику ретельно з вашим провайдером, щоб переконатися, що ви не платите за політику, яка не поширюється на те, що вам може знадобитися.

Пошук відповідного страхового покриття важливо для вас і вашого бізнесу. Переконайтеся, що ви добре інформовані і підготовлені так що ви отримаєте кращу цитату за найкращою ціною.