те, що ви платите на вашому авто страхування фіксації ставки автострахування

Нещасний випадок може у вас зненацька. Непідготовлений як ви проти шоку, ви страждаєте і психічні травми, а також фінансовою кризою. Нанесений управління необхідно зберегти життя, щоб в ці дні. Звести до мінімуму свої збитки, приймаючи захист охоплення Автострахування.

Myriad компаній працюють на ринку; побіжно знати, який підійде вам найкраще. Порівняйте ставки страхових внесків, а потім запропонували вибрати. Щоб дізнатися, як ставки автострахування є фіксованими і що різні визначники є, читайте далі.

Існують різні критерії, які впливають на страхові тарифи пропонуються до вас. Авто страхові компанії виміряти ризик, що кожен клієнт пози через їх численні особисті змінних. Водіння запису є найбільш важливим з них. Крім запису водіння, що ці компанії хочуть, ваші вік, сімейний стан, стать і т.д. Класифікація транспортних засобів Останнім часом кредитна історія також почалася оцінюється при розрахунку ставки страхових внесків.

водіння запису
Це найбільш очевидний і найбільш важливий з усіх змінних. Якщо у вас є досвідчений і чистої водіння запису, ви були відповідальні за кермом наочно доведено. Страхові компанії, якщо переконається, на цій землі, можуть запропонувати дійсно низькі ціни на страхові поліси. Зіпсованої водіння запису, очевидно, працює проти вас, і ви в кінцевому підсумку платити більше.

автомобільної класифікації
Компактний автомобілів і автомобілів класу люкс стягується менший порівняно з транспортними засобами та спортивні автомобілі м’язи. Мотоциклісти також можете отримати низьку премію як збитки, викликані мотоциклів відносно менше. Модель автомобіля і зробити це таким чином, завжди просили.
вік
Вікова група 16-25 років вважається найбільш схильних аварії. Існує вражаючі статистичні свідчення проти підлітків девіантної порушення правил поведінки, ризик, висип водіння і водіння в нетверезому стані. Так що, якщо ви молодий водій, ви потрапляєте в категорію високого групу жертв. Будьте готові платити більше на ваше супровідний Автострахування.

підлога
Цифри стверджують, що жінки менш, беруть участь в аварії в порівнянні з чоловіками. Ця відмінність більш виражено серед молоді група водіїв та звичайно розчиняється зі зрілістю. Чоловіки вважаються більш агресивний, зухвалий і висип; отже, більш невдачливий. Ось чому чоловікам доведеться нести з цим питанням гендерної дискримінації і більше платити за страхування відповідальності.

деякі інші визначники
Часто компанії пропонують більш низькі ставки, щоб одружитися водіїв. Шлюб означає зрілість і відповідальність в людині. Зовсім недавно, авто страхові компанії почали зондування кредитних рейтингів своїх клієнтів, а також. Люди з гарною кредитною історією, як вважається, в рівній мірі відповідальні під час водіння; Таким чином, вони отримують нижчі ставки страхових внесків. Цей критерій був підданий критиці і за те, що проти “елітарної”.

Всі ці дані зібрані в статистичній формі. Актуарій потім отримують з цих цифр. Вона зображує шанси майбутніх страхових виплат. Ставки страхових внесків визначаються відповідно. Найкраще попросити безкоштовну автострахування цитати з небагатьох компаній, які ви зацікавлені в справу. Котирування можуть допомогти вам порівняти і вибрати краще страхове покриття. Бажаю вам багато удачі попереду!