те, що ви не знаєте про ринок покупця і продавця

Це хороший рада для покупки нерухомості під час ринок покупця і продати нерухомість в ринок продавця. Це абсолютно очевидно, просто описі терміни. Проте, які атрибути вам слід звернути увагу, щоб визначити, якщо це ринок продавця або ринок покупця як в житлової та комерційної нерухомості.

Отже, ми знаємо, що ці терміни описують, але те, що про справжні характеристиках покупця і ринку продавця? Чим він відрізняється від житлової та комерційної нерухомості? Давайте подивимося на ці описи і що вони реально означають і як Ви можете оцінити ринок самостійно, а не покладатися на те, що широкій громадськості, про що говорить, що конкретний день.

Комерційна нерухомість являє собою особливий випадок, де ринок циклу змінюється від міста до міста. І неважливо, що крапка в циклі місто переживає, інвестор з визначеною інвестиційною стратегією можете знайти значення в цьому конкретному ринку. Тобто явну перевагу комерційної нерухомості. Ви завжди можете знайти значення в комерційній нерухомості.

Це тому, що Є так багато різних типів нерухомості: девелопмент, будівництво, реабілітацію і т.д. Залежно від вашої інвестиційної стратегії і те, що ви шукаєте на ринку, ринку умови покупця і ринку продавця не мають таку ж цінність, як термін “гарячий ринок.” гарячий ринок є одним де покупка низькі і віддача від інвестицій висока. Існує багато комерційних активності на ринку нерухомості, високі темпи зростання населення, і стратегії зростання в межах міста. З іншого боку, те, що один інвестор відчуває себе гарячий ринок не гарячий ринок іншому інвестору.

Замість того щоб використовувати попит і пропозицію, я вважаю за краще, щоб описати ці ринки через владу. Хто має право називати постріли-закупівельних цін на власність.

З ринком покупця, покупець має право диктувати ціни покупки. Є так багато об’єктів нерухомості для продажу, тому багато продавці, і покупці не вистачає цих властивостей. Так що, якщо продавець дійсно хоче розлучитися зі своєю власністю, вони майже борються за який збирається придбати нерухомість.

Покупці збираються попросити природно за нижчою ціною, тому що продавець потрібно буде спуститися в ціні продати майно. Вони могли б спробувати протриматися покупця, який буде платити їм більше. Проте, покупець може просто переїхати в інше аналогічне властивість, які можуть покрити свої потреби тільки штрафом, за нижчою ціною. Так що з ринком покупця, вони мають право назвати ціну, а продавець повинен поступитися, тому що в іншому випадку вони не зможуть продати майно. Тобто, як ціни наводяться нижче.

Протилежне вірно ринок продавця. У ринок продавця продавці мають владу, вони мають право диктувати ціни. Є набагато більше покупців, ніж продавців, так що є обмежена кількість властивостей. Продавці зможуть легко підняти ціни, тому що покупцям доведеться платити більше, ніж наступному покупцеві, якщо вони дійсно хочуть про купівлю нерухомості. Так що ціни на ринку наводяться вище, так як продавці знають, що можуть отримати ці ціни.

Таким чином, тип ринку це дійсно має відношення до влади, хто може називати ціну за майно. У житловій ринки нерухомості, тип ринку в певний момент часу легко визначити. Чи є ціни на житло зростання або падіння?

Якщо ви покупець, продавець або інвестора, в будь-який момент часу на ринку може бути у ваших інтересах. Дотримуйтесь нерухомість тенденції і звернути увагу на ознаки ринку, який відповідає вашій ситуації. Лі зростання цін? Зниження? Стоячі? Де знаходиться ринок буде рухатися далі? До розуміння вашого ринку ви можете зробити правильне рішення про те, чи слід купувати або продавати.