те, що ви можете не знати про автомобільному страхуванні

Можливо, найбільш часто купуються вид страхування є страхування автомобіля, яка також називається страхування водія або страхування автомобіля. Хоча закони дещо відрізняються, практично всі держави сьогодні, водіям слід нести якусь автомобільного страхування законно управляти транспортним засобом на громадських дорогах. Покарання за водіння без страховки може варіюватися від штрафу до припинена ліцензія, а у разі повторного порушення, можливо, навіть короткий тюремний термін. Враховуючи, що страхування водія потрібно в значній мірі кожна держава, варто мати деякі базові знання про предмет.

Види і рівні охоплення

Тип страхового покриття потреб людини, і скільки вони будуть платити за це охоплення, варіюються в залежності від ряду факторів, таких як вік водія, його або її записи водіння, віку та вартості транспортного засобу, сума в доларах охоплення і чи транспортний засіб повністю оплачені. У той час як авто страхування може стати досить складними, існує чотири типи, що всі повинні бути в курсі.

Страхування відповідальності є самим основним видом покриття, вона захищає водія від будь-яких претензій, які можуть бути залучені після аварії або іншого події, що з вини водія. Це, як правило, мінімальне покриття, що водій повинен бути розглянутий застрахований. Страхування відповідальності як правило, має найнижчий премій, але це не поширюється на будь-які пошкодження власного транспортного засобу водія, тому більш низькі щомісячні премії повинна бути збалансована від ризику потенційно велике фінансовий тягар. Крім того, більшість кредиторів кредиту необхідний драйвер для проведення всеосяжного охоплення, поки позичальник не погасив кредит в повному обсязі.

Зіткнення страховка покриває частину або всі витрати на ремонт автомобіля водія у разі зіткнення, заснована на оцінці вартості проекту за ремонт. У той час як страховка може виразно окупиться протягом навіть автокатастрофі, щомісячні премії вище, ніж прості відповідальності. Більшість політики також є предметом франшизи, яка означає, що політика перевізник несе відповідальність за сплату певної суми, перш ніж страхова компанія платить. Франшиза сильно різняться; взагалі кажучи, хоча, чим вище франшиза, тим нижче щомісячні платежі, і чим нижче франшиза, тим вище щомісячні платежі будуть.
?
Всебічне висвітлення, як правило, потрібна для транспортних засобів, які ще в процесі заплатили. Багато власників транспортних засобів також здійснювати всебічний охоплення для дорогих або іншим цінних автомобілів. Всебічний охоплення покриває збиток, який не є результатом зіткнення – пожежі, крадіжки, вандалізм, і так далі, – хоча точні деталі покриті може, трохи відрізняються від однієї політики до іншої.

Незастрахованих Покриття захищає вас, якщо страховки або застраховано недостатньо водій б’є вас або вашого автомобіля. Хоча страхування є юридичною вимогою в більшості місць, це не означає, що всі на дорозі застрахований. Цей тип охоплення означає, що ви не будете застрявати з ремонтом рахунком, якщо хтось менш відповідальні, ніж ви залучає вас в аварії.

Кожен вид страхування доступний на кількох рівнях охоплення: чим вище охоплення (у доларах), тим вище премія буде. Премії також збільшиться, якщо водій потрапив в аварію або отримує квитки на трафік порушень. Крім того, премії вище у чоловіків, ніж для жінок, для молодих водіїв, а також для водіїв у міських або вище з злочинністю областях. Незважаючи на це, однак, Автомобільне страхування є необхідністю для будь-якого відповідального водія.