те, що вам потрібно знати про страхування життя

Крім того, як тільки вони отримують охоплення, вони не розглядаємо його побачити, якщо суми потребують оновлення. Тут ми розглянемо деякі основні речі, які вам потрібно знати про страхування життя.

Ви будете мати потребу в страхове покриття, якщо хтось залежить від вас матеріально. Якщо ви у шлюбі і / або проживання з дітьми, вам будуть потрібні деякі тип покриття, щоб забезпечити постійний дохід на них у разі, якщо ви будете більше немає. Ці гроші зазвичай не доведеться пройти через заповіту і вашої родини або бенефіціара повинні бути в змозі отримати його досить швидко. Поліси страхування життя як правило, може бути використана для цілей виходу на пенсію, а також. Навіть якщо ви в даний час одна, це найкращий час, щоб розглянути питання про страховий поліс для довгострокового фінансового планування. Багато плани включають опцію convertabiltiy тха дозволяє конвертувати ваші політики на пізніший час без prrof з insurablitiy. Як премій зі страхування життя на основі вашого поточного здоров’я, блокування в той час як низький рівень вашого здоров’я молодих і врятує вас в довгостроковій перспективі.

Запросити допомога професіонала, щоб допомогти вам визначити охоплення кількостях. При визначенні суми покриття вам потрібно, ви повинні знати, що ваші поточні витрати і які ваші очікуваних витрат буде. Ви також повинні планувати спеціальні витрати, такі як коледж фондів і виході на пенсію років, щоб переконатися, ваше покриття є адекватною. Є багато сайтів в Інтернеті, які можуть допомогти вам розрахувати ці цифри, але ви все одно хочете допомогою фінансового професіонала, щоб допомогти вам зрозуміти, що це необхідно. Вони можуть забезпечити поточні фінансові зусилля планування, таких як розширення охоплення і визначення підходящих страхових продуктів.

Визначте тип страхового покриття ви хочете. Існують два основних види страхування – і постійні. Термін страхування життя охоплює вас за певну кількість років. Часто пропонується за нижчою ціною, ніж постійного страхування, термін страхування має сенс у короткостроковій перспективі ситуація. Постійне страхування дозволяє можливість отримати грошові значення часто в відкладені податкові ситуації. У той час як витрати вище, вони пропонують гнучкість. Ви можете взяти кредит під заставу грошову вартість вашого страхового поліса і користуються стабільним премій і гарантованого покриття в той же час. У рамках постійного страхування, існує чотири різних категорії – ціле життя, мінлива життя, загальної життя і змінного універсальної життя. Рекомендується, щоб вам проконсультуватися з вашим страховим агентом або фінансового консультанта, щоб визначити, що краще для вас.

Визначте, як ви будете купівлі страхування життя. Страхування життя може бути придбаний трьома основними способами – через фінансову професійні, на роботі або безпосередньо від страхових компаній. Страхування життя придбали через фінансову професійне (страхового агента або фінансового планування) є найбільш рекомендований варіант, так як вони будуть в змозі відповісти на будь-які виникли у Вас питання. Крім того, вони можуть діяти як постійний ресурс для Вас. Якщо ви плануєте придбати вашу політику на роботі, ви повинні мати на увазі, що ви не зможете скористатися цієї політики з вами як тільки ви залишаєте роботу. Крім того, ваш пенсійний компенсаційний пакет не може включати в себе це. Нарешті, ви також можете придбати вашу політику через Інтернет прямо з носія. Найчастіше терміну страхування життя може бути придбаний таким чином. Якщо ви вже знаєте, що вам потрібно, це може бути відповідним варіантом, однак, якщо ви новачок, ви можете розглянути контакт страхового агента перед покупкою.

Страхування життя захищає свою сім’ю в разі неймовірне відбувається. Ви можете бути впевнені, що ваша родина буде мати достатній запас того, що їм потрібно, коли ви обираєте правильний страхового покриття.