технологій медичної інформації

Ви напевно чули багато про медичних інформаційних технологій останнім часом з численними політиками і виступає за введення цілого загальнонаціональних ІТ-система здоров’я. Хоча він упевнений, звучить дуже прогресивна не всі розуміють, що це все про, і які вигоди від впровадження такої системи для окремих осіб. Не хвилюйтеся, це місце, щоб знайти про більше про здоров’я ІТ!

Що інформаційної технології здоров’я може йти мова?

Інформаційної технології здоров’я просто термін, який позначає народі поняття «електронні медичні записи”. Це концепція зберігання всіх даних, які ви в звичайній медичної карти в електронному вигляді з набагато простіше і більш широкого доступу медичних працівників до інформації, що в порівнянні з традиційної паперової документації.

У чому переваги використання інформаційної технології здоров’я надати?

Здоров’я Вважається, підвищити швидкість і якість медичних послуг, зводячи до мінімуму потенційні ризики мають мало інформації про пацієнта. Це особливо корисно, коли людина відвідує більше одного лікаря і має більше проблем зі здоров’ям. Наприклад, відвідування вашого лікуючого лікаря, а інший фахівець буде набагато більш ефективним, так як обидва будуть мати доступ до тієї ж інформації, знаючи про прописаних ліків і методів лікування, які показали інші. Це зведе до мінімуму шанси один лікар призначенні препаратів, які будуть негативно взаємодіяти з тих, які передбачаються інший лікар, ситуація, яка досить часто в ці дні. Таким чином лікарів буде набагато більш ефективним при роботі зі складними випадками. Іншим хорошим прикладом є людина, який отримав поранення в результаті нещасного випадку і вимагає невідкладної медичної допомоги. Маючи електронну базу даних лікарів запису зможе допомогти людині набагато швидше і більш ефективно.

Маючи загальнонаціональну базу даних медичної документації робить його майже неможливо втратити всі дані на пацієнта, як це зазвичай буває під час стихійних лих, коли паперові документи будуть знищені. І миттєвий доступ до бази даних з будь-якого медичного закладу по всій країні це займе секунд для лікаря, щоб дати вам належний догляд, як би далеко від дому, ви зараз перебуваєте.

ІТ-система здоров’я також може полегшити використання медичного страхування. Замість того, щоб заповнити численні форми на управління вашим лікарем цього буде потрібно лише кілька клацань мишею, щоб отримати покриття вам потрібно. Це не тільки корисно для вас, але це також корисно для вашого лікаря, залишивши його або її без необхідності виконувати складні адміністративні документи і даючи більше часу, щоб дійсно лікувати людей. І це, звичайно, буде здійснювати дешеві медичного страхування дійсно можливо.

Мінімізація адміністративних завдань ще одна перевага прихильників здоров’я ІТ часто використовуєте. Зводячи до мінімуму документів лікарів і медсестер буде мати більше часу на виконання своїх актуальних завдань, яка сприятиме підвищенню ефективності та коротше перебування в лікарні для пацієнтів. І це, звичайно, призведе до більш дешеві варіанти медичного страхування.

Які ж недоліки ІТ-система здоров’я є?

Звичайно, є й потенційні недоліки здоров’я ІТ, як і з будь-якої іншої річчю в цьому світі. Перш за все, мають потенціал, щоб заощадити мільярди доларів у довгостроковій перспективі, створення загальнонаціональної системи охорони здоров’я ІТ будуть потрібні значні суми грошей авансом. Оновлення медичних закладів в нових комп’ютерах, сканування і обробки всіх паперових документів, створення безпечного зберігання цифрових записів буде все це сприяє дюжій ціну всієї програми буде мати.

Ще однією причиною для занепокоєння є питання безпеки. Люди турбуються про свої особисті медичних даних для доступу до них сторонніх осіб (хакери) і використовувати в незаконних цілях. Це в кінцевому результаті зажадає складних і складних заходів безпеки, за умови, що також вимагає додаткового фінансування.