теслі страхування – Чи отримуєте ви кращий тесляр страхового покриття для Вашого бізнесу

Теслею, вам потрібно страхування, специфічні для ваших потреб, політика, яка підходить вашому бізнесу.

Один розмір підходить всім страховим просто не буде різати.

Переконайтеся, що ви знайти страхову компанію, яка має справу виключно в страхуванні для TRADIES і особливо теслярів.

Деякі страхові компанії спеціалізуються на будинки і зміст страхування та туристичного страхування – те, що вам потрібно, це компанія TRADIES страхування. Ваші радники страхування повинні зрозуміти, як теслі та інші ремісники ведення свого бізнесу.

Крім того, щоб полегшити витрати на страхування, шукати страхову компанію, яка дозволяє теслі платити премію на місяць без додаткових витрат!

Ваш страховий радник повинні ставити питання, специфічні для того, щоб бути теслею, щоб ви були повністю покриті. Наприклад, якщо ви тесляр ви, ймовірно, роботи транспортних засобів і, швидше за все у вас є трейлер. Хоча це, швидше за все, ви будете мати страховий захист для вашої роботи автомобіля, а як щодо вашого причепа і всі інструменти та інвентар в ньому? Вам потрібно, щоб охопити все це занадто!

Задайте Ваші радники страхування про комплектації Вашої страхової у страховий пакет Плотніков. Прикривши за заподіяння шкоди іншим людям і збитку майну, що належать іншим особам з Страхування цивільної відповідальності, прикривайте інструменти і передач за допомогою інструментів страхування, ваші Уте з роботою Страхування автомобіля і Вашого бізнесу з податкової перевірки, законом відповідальності, транзиту, крадіжки і майна.
Теслі Відзначимо також, що варто врахувати, хвороби і Травми страхування (колишній захисту доходів), оскільки вона охоплює вас 24 години на добу, 7 днів на тиждень ви на роботу чи ні. Страхування захисту доходів забезпечує душевний спокій тесля потребує, так що ви не ризикуєте покласти ваше життя під загрозу.
Теслі іноді плутають з WorkCover захисту доходів. Якщо ви спокійні і від роботи протягом тривалого періоду часу, це хвороба і Травма страхування (раніше Доходи страхового захисту), що ви повинні тримати приплив грошей, щоб оплатити рахунки та інші витрати на проживання, як ви відновити.

24/7 доходу страхового захисту охоплює теслярів в будь-якому місці, у будь-який час. Ви охоплені, якщо ви знищите серфінг, отримати збив на сезонний грип чи дати собі голову травм при падінні зі сходів у себе вдома. Ваш дохід буде захищений – але тільки якщо у вас є хвороби і Травми страхування!

Теслі повинні також запитати про Теслярі Страховий бізнес, який може включати в себе бізнес-страхові продукти, такі як загальна властивість, податковий аудит, транзиту і законом відповідальності.

Теслі для бізнесу Страхування майна забезпечує покриття на випадок втрати або пошкодження будівель, зміст і будь-які акції, які можуть бути результатом пожежі, шторму і води. Крадіжка з Вашого приміщення також покриває ваші зміст і акції.

Теслі бізнесу Страхування покриває ваші приміщення для поломки скла з невеликого перелому, що проходить через всю товщину зовнішнього або внутрішнього скла. Він також охоплює будівлі належить вам або для яких несуть юридичну відповідальність, і це включає в себе світильники, арматура і підземні чи наземні послуги вище, стіни, ворота, паркани та інші поліпшення всіх структур в цьому місці.

Порівняйте страхові компанії шляхом організації онлайн кошторис і перевірте винятку, щоб забезпечити Вам отримати вигоду з пакету Теслярі страхування конкретних Вашим вимогам і за доступною ціною.