термін і цілому, так і універсальні, градуйовані премії та мінлива страхування життя

Термін та цілого і універсального страхування життя є типи політик ви, швидше за все, зіткнуться, коли ви мали намір отримати котирування або, взагалі, вивчати поліси страхування життя. Є, однак інші типи, які не багато хто знають багато про. Це може бути тому, що компанії або самі агенти просто не знайшли час, щоб просувати їх багато, або, можливо, агенти не кваліфіковані, щоб продати деякі з них. Іншої політики я маю на увазі є градуювальних життя преміум політиці, житті і змінної змінної політики загального життя.

страхування на термін

Довгострокової політики виявляється в багатьох формах. Що ви можете робити 5 років, 10 рік, 15 рік, 20 рік, 25 рік, 30 рік і термін до 65 років плани. З них ви виберете, залежатиме від того, як довго ви хочете тримати захист. Цей час залежить від ви в шлюбі, чи є у вас діти на утриманні чи ні. Ви можете думати про те, чи є у вас на утриманні чоловіка, а також.

Ділові люди купити терміну страхування, а також, чи йде мова про ділове партнерство, індивідуальний підприємець, з корпорацією, AC корпорації або товариства з обмеженою відповідальністю.

Все життя

При виборі між терміном і цілому, так і універсальною життя або будь-яких інших типів ви можете знати, що є найпопулярнішою зі споживачем. Вся політика життя є самим купив політики. Насправді, споживач віддає перевагу модифікованих цілих життя політики чи може бути, що не беруть участь прямо політику життя, як вона коштує менше, ніж беруть участь плану.

Людям подобається ідея, що ця політика триває до самої смерті, навіть якщо смерть настає у віці 100. Інша справа, мати на увазі, що термін політика не тривають дуже довго. Чому! Я скажу вам, чому. Крім того, що довгострокові стратегії розроблені, щоб протривати протягом обмеженого періоду часу, ці політики, як правило, перше, що люди падати, коли вони мають фінансові проблеми.

Там немає грошової цінності і відчуття таке, що вони завжди можуть отримати ще один. Вони платять дуже мало уваги на те, що, коли вони готові замінити політикою це коштуватиме дорожче, як ця людина зараз старше. Там також може бути проблема, що покупець не може бути в такому ж хорошому стані, як фізичному, коли політика була спочатку придбаний. Це призведе до більш високою премією. Нова політика може бути оцінений, це означає, що додаткові витрати, або воно може бути відхилене компанії.

Все життя є політика капітуляції готівкою або позички.

універсальної життя

Хоча цей вид страхування є терміном основі у нього є заощадження елемент, прикріплений, при цьому багато в чому схожі на все життя політика.

інші типи

Термін та цілому і політики загального життя найбільш купованих тому більшість людей мати деяке уявлення, як вони працюють, але що градуювальних премії, мінлива життя і змінної універсальної життя. Адаптована життя премію просто ціле життя політика з початковою премією трохи більше, ніж половина вартості регулярного весь план життя у віці покупки. Премій збільшиться рівномірно протягом певного періоду, 5 або 10 років, потім вирівнюється на трохи більше, ніж вони були б була премія вартості був рівень з самого початку.

Мінлива вселенська життя постійного страхування життя, заснований, а також включає інвестиційний портфель, як взаємний фонд. Мінлива страхування життя є все життя полягає, а також має інвестиції додається. Спеціальна ліцензія, необхідних для продажу цих політик.

Термін та цілого і універсального страхування життя продають більше, ніж будь-який інший політик.