термін страхування проти все життя – вибір краще для вас

Термін страхування порівняно все життя бути показані пліч-о-пліч швидко покаже суттєві відмінності між ними. Відомо інвестицій загалом політику життя називається все життя, тому що це те, що може бути використано і триватимуть, протягом всього вашого життя. Життя потребує змін, і деякі люди не повинні розглянути страхування життя в якості інвестицій, тому вони будуть обрати термін життя, який охоплює певний період часу.

Якщо подивитися на вартість усього життя, що порівняно терміну життя може здатися, що легкий вибір, але, будучи поінформований про факти і різноманітність відмінностей покаже, чому ціна так сильно відрізняється. Як все ваше життя політику збільшення вартості, будівельних справедливості, ви можете взяти кредит готівкою або з нього. Так як не встановлений термін для цього до кінця, фінансового активу завжди реальністю.

Автомобіль, іпотечні та нещасних випадків або страхування від непрацездатності типу дуже схожа на термін страхування. Коли відбувається подія, термін життя платить. У разі термін життя тільки відбіркові подією є смерть, так що призначений бенефіціарів з’явилися б гроші, коли ви вмираєте протягом терміну період, який ви заплатили. Коли сім’я збереглися від єдине джерело доходу, тому важливо щоб страховий поліс, який дасть їм фінансову стабільність у разі смерті годувальника.

Всього політику життя і довгострокової політики, життя мають 8% до 10% різниці у вартості з терміном життя політики можливе збільшення в той час як вся політика життя залишиться на або поблизу фіксованою ставкою. Вік є вирішальним фактором для довгострокових змін страховий тариф. Відсоткове збільшення також можуть бути порушені, як довго ви тримаєте довгострокова політика. Щорічно поновлюваних політики, ті, які переглядаються щорічно, ці види політики.

Просто тому, що політики це термін, політика життя, не обов’язково означає, що чим старше ви стаєте, тим вище ціна піде. Термін життя політика важливі, коли сім’ї мають багато боргів платити, але не так багато на шляху активи для оплати їм, цим змінам як фінансові зміни потреб. Вся політика життя вносить свої корективи, так як він є активом, який ви інвестуєте протягом усього життя. Угоди з нерухомістю, є одними з найбільш важливих інвестицій у вашому житті може бути безпечним, з вибором страхової або в разі вашої смерті.

Звернення фінансового консультанта є мудрим вибором при погляді на весь термін і життя політика. Знаючи факти і мають хорошу інформацію важливо, тому що є такі явні переваги, пов’язані з кожним продуктом.

Страхові компанії пропонують різні політики і агенти їх продажу будуть мати свої власні причини для обміну інформацією з вами. Комісія на основі політик може бути продана, а іноді й просто на основі того, скільки грошей агент зробить геть політики. Беручи свій час і робити порівняння буде гарантувати, що ви зробили на все життя, фінансово тверді рішення.

Багато опції будуть доступні для вас, коли ви порівнюєте термін страхування проти цілому по страхуванню життя. Вибір буде продовжена, як тільки ви вирішили на строк або все життя, як кожен з них пропонує різні унікальні аспекти, які будуть частиною вашої по всіх інвестиційних пакетом.