термін страхування життя – Live застраховані

Він сказав: “Кожен день ми живемо наближає нас до смерті». Ну … якщо це так, чому б не «жити застраховані! Згоден, що втрата життя ніколи не може бути компенсований, але, принаймні ті, ваша дорога буде мати щось, щоб повернутися, як тільки ви пішли.

З компаній зі страхування життя пропонують безліч політика і плани, все так дивувалися осіб, він часто стає дратівливою, щоб вибрати правильний план, який відповідає вашим цілям. Якщо вам трапиться бути середнім рівнем доходів окремих шукає недорогий план страхування життя, термін страхування життя є тільки правильним вибором для вас.

Термін страхування життя є, як випливає з назви ясно показує, страхування “термін”. Часто розглядається як чиста форма страхового захисту, ця політика забезпечує покриття протягом обмеженого періоду часу і, незмінно, найдешевший спосіб покупки істотну вигоду смерті на ваше покриття суми.

Термін страхування життя пропонує Вам можливість продовжити з ним або падінні політики після завершення терміну Ваших повноважень. Тим не менш, ви повинні щорічно платити зростаючі премії для того, щоб продовжувати охоплення. У разі смерті застрахованої протягом терміну, з нагоди втрати годувальника виплачується бенефіціару.

На відміну від інших постійних планів страхування життя, термін страхування не побудувати будь-якої грошової вартості. Будучи чистим користь смерті, він дозволяє застрахованій для покриття фінансових зобов’язань, таких як споживчі борги, освіта для утриманців і т.д.

Деякі з найбільш популярних видів перспективних планів страхування життя перераховані тут:

Поновлюваний термін – страхувальник може відновити цей тип політики наприкінці терміну, без необхідності приймати новий фізичний іспит, щоб довести його / її страхові можливості. Тим не менш, ваша політика розмір премії буде збільшуватися як ви стаєте старше, незалежно від стану вашого здоров’я.

Non-Convertible/Non-Renewable Термін – Така політика закінчується в кінці зумовленого терміну. Це дешевше, в порівнянні з відновлюваної Термін страхування.

Кабріолет Термін – Наприкінці Вашого терміну, у вас є можливість конвертування політики з більш високою премії, такі як фонд або повного страхування життя.

Термін депозиту – десятирічний поновлюваних політики, вимагає термінового вкладу застави на момент покупки. Ваш страховик поверне всю суму вкладу з відсотками, поки ви підтримуєте політику принаймні десять років.

Re-Entry Термін – найдешевший варіант у строк страхування життя, така політика дозволяє придбати повторний в’їзд в обраних ставками, які, як правило, дешевше, ніж стандартні ставки. Проте, застрахований необхідно провести фізичний огляд надати документи, що підтверджують його / її фізичною стабільністю щоразу, коли термін добігає кінця.

Рівень Термін – номінальної вартості та політиці премії залишається незмінною протягом усього терміну дії поліса.

Зниження Термін – на номінальну вартість такої політики спускається з плином часу. Більшість застрахованих зниження Термін використання політики для погашення іпотечних кредитів.

Збільшення термін – в основному продаються як «наїзник» Збільшення довгострокової політики є політика якого номінальна вартість підвищується на регулярній основі щороку.

Застрахованим може вибрати з числа різних варіантів терміна, які зазвичай варіюються в межах від п’яти до тридцяти років. Це завжди доцільно проконсультуватися страхових експертів, перш ніж іти вперед з підписанням політики.