термін страхування життя і постійні страхування життя

Вибір плану страхування життя важко, це займає багато часу і досліджень, для того, щоб гарантувати, що всі аспекти ретельно перевіряються, перш ніж приймати остаточне рішення. Існують в основному дві форми страхування життя, щоб вибрати з: терміну страхування життя і постійних страхування життя.

Нижче ви знайдете цінну інформацію щодо обох форм страхування життя, а також інша корисна інформація, яка допоможе вам у визначенні того, які форми страхування життя найкраще підходить для вас і вашої ситуації.

Перше, що потрібно зробити, це дослідження і зрозуміти концепцію обох форм страхування життя. Ці дві форми страхування були в порівнянні з купівлею або орендою автомобіля. Термін страхування життя є так само, як лізинг автомобіль, ви можете придбати страховку протягом певної кількості років, але як тільки ці роки зростають, значить, і ваші страхового покриття. Постійне страхування життя схожа на покупку автомобіля. Коли ви купуєте автомобіль, це ваші, і ви можете управляти його назавжди, якщо хочете. Постійне страхування життя залишається з вами, поки ви не помрете.

Залежно від ситуації, кожен вид страхування може бути дуже корисним і пропонують багато великих можливостей. Нижче ви знайдете більш докладне пояснення кожного виду страхування, що забезпечують переваги і недоліки того і іншого.

терміну страхування життя

Переваги
• Термін страхування життя є недорогим і може коштувати значну суму менше постійне страхування життя.
• Там немає зобов’язань з цією формою страхування і ви можете перестати платити, коли ви хочете.
• Ви можете почати використовувати термін страхування, і якщо ви відчуваєте, як ви хочете більшого охоплення, ви можете потім перетворити в постійний страхування життя, якщо хочете.

Краху
• Термін страхування життя тільки забезпечує покриття. Там немає інших нагород і немає ніякої грошової вартості.
• Та ви можете перестати платити коли вам буде завгодно, але якщо ви вирішите зробити це, ви більше не будете їсти страхування життя.
• Правова цінам рости швидкими темпами, як ви стаєте старше і, як ви стаєте старше, ваша потреба в цьому виді страхування буде ставати все більш і більш важливим.

постійне страхування життя

Переваги
• Постійний страхування життя може накопичуватися в грошової вартості і заощадження. Всі грошові кошти, вартість яких ви отримаєте, буде відстрочений податок.
• Там немає ніякого ризику в цьому виді страхування. Ваші близькі отримають з нагоди втрати годувальника незалежно від часу вмирають, тоді як термін страхування життя будуть платити тільки, якщо вам трапиться бути закриті, коли ти помреш.
• Ви можете взяти грошову вартість ви отримуєте для оплати коледжу, транспортний засіб і т.д. Ви можете зробити це, не отримавши штраф за це.

Краху
• Найбільш помітний недолік постійного страхування життя є вартість. Ця форма страхування життя буде коштувати вам набагато більше, ніж термін страхування життя.
• Якщо ви вирішили відмовитися від вашого постійного страхування життя, ви будете зобов’язані заплатити великий штраф, який буде обмежена законом.