термін страхування життя – термін життя котирування, ціни, компанії, політики, визначення, порівняння

Термін страхування життя сприяє велика частина нашого населення. Давайте уважно подивитися на цю політику і зрозуміти, чому. Це може бути, варто почати з спроби визначити цей тип політики. Давайте подивимося, що це все о.

визначення

Термін страхування життя є тип політики, який платить задана сума грошових коштів у разі смерті застрахованої особи. Доходи від терміна політика може бути оплачений або однією сумою або у вигляді щомісячного доходу. Власник термін політика може бути застрахованим або хтось ще, хто має страховий інтерес в особі покривається. Людина має страховий інтерес, якщо він / вона буде страждати грошові втрати від смерті застрахованого.

Дружина буде мати страховий інтерес в своєму чоловікові. Чоловік також мають ті ж інтереси. Бізнес буде страждати втратою після смерті головного співробітника або одним з ключових акціонерів.

Премій за цим типом політики дуже мінімальні в порівнянні з кількістю грошей, які компанія зі страхування життя буде виплачувати. Довгострокової політики дуже недорогі.

Є, може види строкових політики. Більшість з них мають переваги рівня здоров’я, а також рівнем премій. Деякі приклади 5-річний термін, 10-річний термін, 15-річний термін, 20 річний термін, 25 років і 30 політика року. Ви можете також придбати зменшенні терміну страхування. Цей тип політики, як правило, використовуються для оплати балансу іпотечні після смерті домовласника. Існує й інший тип політика, відома як щорічно поновлюваний термін або збільшення премії перспективі. Це дійсно один рік політики з можливістю продовження щороку в справжню вартість страхування досягли віку. Чим старше ви стаєте більше він коштує продовжити.

лапки

Це раніше, коли ви були зацікавлені в придбанні терміну страхування життя ви отримаєте агента, щоб прийти і побачити вас, скажіть йому, що ви маєте на увазі і отримати декілька ілюстрацій, що демонструють допомог у разі смерті та страхових внесків. Якщо вам подобається, що ви бачите ви перейти звідти. Сьогодні ви можете порівняти ваші котирування онлайн премії після дати компаніям уявлення про те, що ви плануєте. У деяких випадках ви можете купити свою політику прямо там і тоді, і в інших випадках, більша частина андеррайтингу здійснюється в режимі онлайн. Іноді вам все ще потрібно, щоб побачити агента, якщо політика дуже великі.

ціни

Як згадувалося раніше Процентні ставки по страхуванню дуже дешеві. Чим коротше період охоплення менш дорогої політики. Наприклад, 5-річна політика буде коштувати менше, ніж на рік 10-річного політика. Це коштує більше, на рік придбати страховку протягом 20 років, ніж це коштуватиме для 15 річного політика.

компанії

Постійна страхування життя продається більше, що термін страхування. Є, отже, дуже мало життя компанії, які продають тільки довгострокової політики. Більшість компаній продають і видів страхування, термін страхування життя, а також постійне страхування.

політики

Які стратегії ви б використовували, де? Якщо у вас є коротка потреба термін для покриття ви будете використовувати більш короткий термін політики як 5-річний і 10-річний термін політик. Якщо у вас є довгострокові потреби як захист сім’ї або фінансування угоди Купівля-продаж для вас бізнес, який ви можете використовувати в довгостроковій перспективі політика, як 20-річний і 30-річний термін страхування життя.