термін страхування життя-отримати фінансову безпеку протягом обмеженого періоду часу

Кожна людина потребує фінансової безпеки, щоб захистити свою родину від кризи. З цієї причини, існує широкий спектр страхових планів, наявних на ринку. Два типи Термін страхування Тимчасові і постійні поліси страхування життя. Кожна політика має свої завдання і цілі. Таким чином, людина повинна знати свої вимоги, а потім повернутися за покупку політики. Однак, якщо вони хочуть платити мінімум і отримати хороший охоплення, то вони можуть оселитися з терміном поліса страхування життя.

Термін страхування життя-що це?

Як випливає з назви, термін страхування пропонує страхування на певний період часу (“термін”). “Термін” буде варіюватися від людини до людини. Термін страхування життя зазвичай воліють інші страхові поліси в якості грошей, що беруть участь у купівлі такого плану страхування дуже менше. Людина може придбати будь-який з п’яти термін поліси страхування життя, пропонованих страховою компанією.

Термін страхування життя-чим він відрізняється від постійного страхування життя?

У постійному поліс страхування життя, людина повинна платити більше премій, ніж фактичний охоплення страхуванням. У термін страхування життя, страхові внески набагато нижче. У той час як постійний план страхування життя охоплює людини поки він не помре, кращий термін страхування життя не гарантують ніякого освітлення до смерті страхувальників. Отже, слід оцінити його потреби, перш ніж вибрати між ними.

Термін страхування життя-Які типи?

Існують різні види термінових планів по страхуванню життя. Людина може відновити свою політику щороку. Це називається щорічний поновлюваний термін страхування життя, які, взагалі, триває протягом 65 років. Згідно з цим планом, політика отримує автоматично продовжені в кінці кожного року.

Людина може також піти на поновлювані плані терміну страхування. Якщо термін на 5 років, то ця політика отримує автоматично оновлюється в кінці кожні 5 років. В якості умов для цієї політики включають великі фінансові ризики, витрати на це також на більш високій стороні.

Одним з найбільш часто купуються плані страхування життя є термін рівня премій страхового поліса. Особа, що займає цю політику необхідно платити ту ж суму премії в кожному члені. Таким чином, тримач страхового поліса може почати платити з відносно великою кількістю премій і продовжувати платити ту ж суму в кінці кожного семестру. Перевага цього відчувається в останні дні політики також суми премії не змінюється.

Якщо людина хоче платити меншу він може піти на зменшення плану терміну страхування. Грошових допомог у цій політиці продовжують знижуватися щороку. Таким чином, страхувальник може заплатити трохи більше в перші дні, але в кінцевому підсумку платити менше в пізніші часи.

П’ятий тип плану страхування життя є конвертованою терміну страхування. Страхувальник може змінити свій термін страхування у річній відновлюваної, поновлюваних джерел, рівень премії або зменшення плану страхування. Як ризик, пов’язаний з цією політикою Більше того, вартість цього політика також на більш високій стороні.