термін страхування життя з інвалідністю вершника

Як і всі галузі промисловості завжди намагаються знайти потреба, яка звертається до засобів масової ринки, страхові компанії придумали спосіб додавання інвалідності вершника до цього поняття поліса страхування життя для тих, які бажають комбінованого освітлення. Цей тип покриття було б ідеальним для тих, хто працює в професії, які вимагають і покладаються на постійне використання своїх органів, часті фізичної активності. Маючи деякий безпеки, знаючи, тілесних ушкоджень не означатиме повного фінансового краху робить термін політика життя з інвалідністю вершника активом варто прислухатися.

Що точно Rider?

, Äúrider, Au, який може бути також відомий як, Äúendorsement, Au додає покриття до існуючої політики. Необхідно придбати вершника в той же час ви купуєте свій термін поліса страхування життя. Вершники змінити вихідну політику і її положення перевизначити нічого оригінального поліса страхування життя. Наприклад, якщо ви купуєте термін життя політики і виникнення протиріч між положеннями термін життя та інвалідності вершника, правила інвалідності вершника б прецедент.
Вершники можуть також виключити або видалити покриття від вашого терміну життя політика, але в більшості випадків це додає до нього. Найкраще, щоб зв’язатися з фінансовим консультантом на термін життя з інвалідністю цитуючи вершника як ціни можуть відрізнятися. Вершники, звичайно, додасть до премії регулярної політики довічно, тому що ви вигоду від додаткової страховки.

Додавання інвалідності вершника на строк поліса страхування життя буде платити власнику такої політики заздалегідь визначеної суми доходу після настання страхового була відключена протягом певної кількості часу. Період очікування варіюється від перевізників. Період очікування цей час відразу після застрахованої визначається як має інвалідності в своїх претензій. Ніяких пільг не будуть виплачені протягом періоду очікування, так що завжди краще мати якийсь надзвичайної ситуації, Äúcushion, AU на ваш банківський рахунок, щоб покрити себе в той час як ви не можете отримувати дохід.

Важливий чинник, щоб розглянути, коли ви купуєте термін життя з інвалідністю вершника, що ви не можете придбати суму номінальної вартості більше, ніж середній дохід ви заробили протягом останніх двох років до початку вашої інвалідності визначається. За допомогою цього покриття, ви не будете платити більше, ніж ви спочатку заробляти до вашого інвалідності. Ви не можете зробити більше, ніж відключення ви заробляли в абсолютно здоровому стані.

Крім того, по інвалідності з терміном життя вершника тільки померти після того як всі інші пільги, для яких ви маєте право набули чинності. Наприклад, спочатку оплачуються працівником, AOS компенсації, соціальне забезпечення, втратив політику заробітної плати та / або будь-який інший план продовження зарплата яких ви маєте право через вашу роботу. Інвалідності вершника буде компенсувати Вам залишок того, що ті, інші установи не сплачують рівний, що ваш поточний середня зарплата була протягом останніх двох років. Вам доведеться дізнайтеся у свого оператора, як довго ваша вигода буде в афекті після ви вирішили відключити. Деякі перевізники дати вам два роки межа переваги, і ви, можливо, доведеться розглянути інші варіанти, якщо ви думаєте, що ви, можливо, буде потрібно більше покриття.

Спокій духу

Тільки ви можете визначити, якщо додавання інвалідності вершника до цього поняття поліса страхування життя коштує додаткових витрат. Якщо ви покладаєтеся на ваше тіло і ваше заняття фізичними навантаженнями, вона може дати Вам душевний спокій, знаючи, у вас є додаткове освітлення у разі, якщо ви повинні стати інвалідом і не в змозі продовжувати вашу зайнятість.