термін страхування життя до 100

Термін страхування життя на все життя

Уявіть собі, що ви працювали все життя, повз вік виходу на пенсію, створення здорових і значний стан для себе і своєї сім’ї. Тепер, коли ви знаходитесь у ваші золоті роки, ви хочете, щоб переконатися, що сімейне щастя розподіляється відповідно до ваших побажань. Хоча більшість премій для страхових полісів в залежності від віку, перевізники дійсно, що називається, термін страхування життя до 100. Ви можете придбати цю політику у віці від 71-80 (зверніться до кваліфікованого фінансового консультанта, оскільки кожен носій може мати різні вимоги). Так само, як рівень термін страхування, премії за термін страхування життя до 100 залишаються незмінними, і зупинити всі разом, коли ви досягнете у віці 100 років. Навіть якщо ви живете до 120 років, ви будете продовжувати бути охоплені. Цей тип політики в основному охоплює вами на все життя.

Тому термін страхування життя до 100 ідеально підходить

Термін страхування життя до 100 є ідеальним політики майнового планування. Як правило, сім’ї зібрали маєтків, якщо є значний стан для розповсюдження. Навіть якщо є скромне стан, цілі, щоб переконатися, ваші спадкоємці отримують спадок їх недоторканими, а також для ваших спадкоємців, щоб не платити податки на те, що ви залишите їх. З терміном страхування життя до 100, допомоги виплачуються неоподатковуваних у разі вашої смерті. Ви не тільки гарантувати, що ваші витрати на похорон покриті а й ті, податок на приріст капіталу також дбають про. Наприклад, ви повинні залишити своїм дітям власності, такі, як вдома, на приріст капіталу, успадковані пункти будуть оплачені. Забезпечення того, щоб спадкоємці отримують знаки ваше спадщину недоторканим робить ваші подарунки дійсно подарунки. Хто хоче, щоб їх залишили котедж в країні, якщо у вас є, щоб раптово придумати величезну кількість податків, перш ніж ви можете насолоджуватися заповітом? Звичайно, як патріарх чи матріарх великої родини, ви можете гарантувати, що ваші діти й онуки будуть продовжувати користуватися вашим спадщиною на повну котушку.

Якщо ви пережити всі ваші спадкоємці, термін страхування життя до 100 також ідеально підходить для залишивши заповіту улюблену благодійність. Ви можете придбати номіналом кількостях $ 10,000.00 до $ 1,500.000.00 (є різні версії терміну страхування життя до 100, які пропонують більш високі значення обличчі). Якщо ви вирішили подарувати свої втрати годувальника на благодійність, не забудьте відвідати благодійний заповнити всі необхідні форми. Є дуже конкретні питання, які вимагають відповідей, перш ніж благодійність може прийняти подарунок у вигляді страхування життя.

готівку назад на варіанти здалися політики

Деякі перевізники мають різні варіанти виконання терміну страхування життя до 100 політики, а також необхідну кількість років, щоб заплатити, перш ніж здатися політики. Наприклад, якщо ви вибираєте носій, який має термін страхування життя до 100, політика може знадобитися почекати до 10 років, перш ніж ви можете отримати політики. Якщо в 11-річного політика, наприклад, ви вирішите, що вам більше не потрібна страховий захист, ви можете віддати вашу політику в обмін на одноразову грошову значення, як зазначено у вашій політиці контракту. Інші версії політики може дозволити вам здатися політику в будь-який час, не маючи часу вимоги. Ви дозволили б здати для грошової вартості, зазначеної на політику.

Як завжди, краще всього звернутися за порадою до авторитетних фінансовим консультантом, щоб допомогти вам вибрати кращий носій, а також який тип терміну страхування життя до 100 політика відповідає вашим потребам.