термін страхування життя для небезпечних професій

Ті, хто хоче по-справжньому жити життям на краю потрібно переконатися, що вони мали відповідне страхове покриття життя ризику втратити своє життя різко йде вгору. Одна з найбільших аспектів, які андеррайтера оцінити при виборі покриття грант індивідуальної кар’єри вибору і їх загальний вибір регулярне хобі. Якщо заявник має більший ризик для носія, премії вище, і, можливо, видається на певну кількість років. Заявник міг бути предметом розгляду при продовженні. Суть в тому, що заявника, які ризикують своїм життям регулярно будуть платити більш високу премію, ніж середня людина, оскільки тарифи розробляються з урахуванням середньої людини.

Термін страхування життя для людей з небезпечних професій

Для деяких людей, регулярна участь в небезпечних видів діяльності не є предметом хобі, але їх засобів до існування. Багато людей вважають екстремальними видами в якості основного джерела доходу, наприклад, пілотів, авіаційних або підводне плавання або інструкторів альпінізму гідів. Кращі професійні серфери, автогонщики і мотокросу залежать від їх захоплюючої професії, щоб заробляти на життя. На жаль, всі ці люди можуть очікувати більш високих премій зі страхування життя.

Представники цих професій, однак, не обов’язково означає, необгрунтовані Процентні ставки по страхуванню життя. Ви все ще можете отримати доступне охоплення, якщо ви отримали необхідні ліцензії і приймати всі класи ви можете зробити ви досвідчений і довести, що ви в безпеці. Наприклад, пілотів комерційних авіаліній не підлягають додаткових зборів. Найкраще, щоб дізнатися про необхідних вимог перевізника, так що ви можете зустрітися з ними, перш ніж, заявку на страхування.

учасників екстремальних видів спорту

Багато шукачі гострих відчуттів хотілося займатися екстремальними видами спорту. Деякі загальні екстремальні види спорту включають, лижі, сноуборд, скейтборд, велосипед бруду, дельтапланеризм, альпінізм і дайвінг. Інші, більш екстремальний спорт банджи-джампінг, стрибки з парашутом, дельтапланеризм і.

Страхові компанії не “все або нічого” у своїх правил. Наприклад, більшість людей не регулярно беруть участь у більш екстремальних видів роману як банджі-джампінг та парашутного. Така діяльність, як правило, зарезервовані для віхи подій, таких як дні народження та ювілеї. Іншими словами, страхові внески не будуть порушені, намагаючись щось один раз.

Щоб бути справедливим, більшість компаній зі страхування життя буде стягувати фіксовану “зайвих” на премії для покриття ризиків, понесені за регулярне участь в екстремальних видах спорту і діяльності. Ця квартира, як правило, додатково двічі в середньому темпі. Оскільки Ви стаєте старше, тим не менш, ваші ставки можуть майже в три рази – як вік завжди фактор в політиці андеррайтингу в будь-якому випадку. З віком більшість людей починають уповільнення в будь-якому регулярному участю крайніх спорту. У цьому випадку негайно зверніться до провайдера і ваша швидкість впаде в силу негайно.

Інша можливість отримання дешевої терміну страхування життя, якщо ви попросили бути покриті за все, за винятком екстремальних видів спорту, в яких ви регулярно беруть участь. Наприклад, якщо ви регулярно пірнати з аквалангом, ви повинні бути покриті для будь-якого настання смерті за винятком випадку, якщо ви загинете під час підводного плавання. Здається вельми справедливо повинні бути охоплені і заплатив за все, за винятком виключеного діяльності у списку.

Кращий спосіб знайти найкращий огляд, якщо ви регулярно беруть участь в екстремальних видах спорту або діяльності ходити по магазинах навколо для страхування. Премії, які охоплюють адреналіну можуть істотно різнитися між перевізниками. Якщо ви берете участь у відносно новому високого ризику спорту, багато компаній не можуть розробили свою політику швидкості для цієї конкретної діяльності. З іншого боку, інші носії можуть бути зарядки занадто багато, так як вони є одним з небагатьох, щоб приховати це.

Якщо ви любите екстремальні види спорту або ваша професія передбачає покласти своє життя ризику частіше, ніж більшість, переконайтеся, що ви ходите по магазинах навколо і порівняйте ціни перед покупкою поліса страхування життя. Навчати себе якомога більше про вашу спорту або діяльності. Наприклад, якщо є ліцензії ви можете отримати, має сенс отримати їх. Візьміть будь-якого класу ви можете, які зроблять вас більш досвідченим у цій діяльності.