термін страхування життя для власників бізнесу або ключових керівників

Починаючи бізнес стресових діяльності. Існує так багато, щоб розглянути щодо основних операцій і так багато форм для заповнення та документи у файл. Це дійсно дивно, що підприємства отримують можливість відірватися від землі взагалі. Якщо ви новий власник бізнесу, ви знаєте, що страхування всіх типів дуже частина рівняння у розвиток і відкриття вашого бізнесу. Однак ви зайняті з основними операціями бізнесу, ви повинні взяти тайм-аут, щоб реалізувати стратегію, щоб зберегти свій бізнес в безпеці. Треба відзначити, що важливим елементом для безпеки цього виймає “ключовою фігурою” страхування (також відомий як бізнес по страхуванню життя).

Ключова особа термін страхування життя виноситься на життя з ключових виконавчих або власника бізнесу. Усі фірми чи малого бізнесу залежить від ключових людей або власник бізнесу для управління і підтримки бізнесу. Ці голови людей мають вирішальне значення для успіху бізнесу, і тому страхування фактично прийняті на благо свого бізнесу. Підприємства вивезти політики на ключових осіб і так бізнес також платить за політику премій. Гроші, які платять, щоб бізнес на смерті власника ключа виконавчої влади чи бізнесу, що дозволяє фірмі чи бізнесу час, щоб з’ясувати, в якому напрямку, щоб взяти. Тих, для запуску бізнесу може виробити стратегію, як вони можуть врятувати бізнес. Чи будуть вони найняти нового виконавчого керівника? Чи будуть вони реструктуризацію операцій? Чи будуть вони потрібні, в кінцевому рахунку продати активи або продажем бізнесу в цілому? Які борги повинні бути оплачені? Незалежно від того справи, грошові кошти виплачуються терміну страхування життя купує бізнес набагато вимагалося час, щоб приймати важливі рішення, які повинні бути зроблені.

Яке значення для розміщення на ключовою фігурою

Треба відзначити, що будь-який бізнес-операції буде відчувати себе переміщеним у разі втрати його ключовою фігурою – особливо якщо врахувати, як замінити його / її з кимось настільки ж компетентні. У маленьких фірмах, як правило, засновника, який несе відповідальність за ведення книги, управління співробітниками, обробка ключовими клієнтами і працює всі основні операції. Втрата ключових людина залишає будь-яка компанія з багато невизначеності і нестабільності. Існує не проста формула для визначення вартості ключових співробітників, оскільки кожен обставина є унікальним. Компанія повинна враховувати очікувані втрати прибутку, витрати на заміну і компенсації кілька формул. Це типові методи оцінки втрат і подальше значення політики. Найкраще, що можна зробити, це магазин для ставки від декількох різних агентів зі страхування життя, як вони можуть допомогти вам оцінити, скільки політики, щоб купити. Ви також можете отримати термін страхування життя котирування онлайн. Більшість агентів погодьтеся, що покупка терміну страхування життя замість цілого або змінною життя кращим, так як страхові внески будуть значно нижче.

індивідуальних підприємців

Майте на увазі, що одна людина операцій не потрібно вийняти ключовою фігурою термін страхування життя. Якщо ви свій бізнес з нуля співробітників немає необхідності турбуватися, як ваші активи передати в сім’ї (сім’ї працівників не в рахунок). Якщо ваша сім’я залежить від доходів від вашого бізнесу, бажано, щоб ви берете з особистого страхування життя.

Ви ж не хочете, щоб випускати з уваги важливість інвестицій, наприклад, ключові термін страхування життя людини. Це може означати виживання або закриття Вашого бізнесу спадщина.