термін страхування життя в якості благодійного подарунка

Як правило, коли ми виймаємо терміну страхування життя воно було придбано в той час як ми молодше і тільки починав наших сімей. Після декількох років, політика стає старим і переживе свого початкового наміру: можливо, ваш чоловік більше не потребує фінансової безпеки або ваші діти тепер фінансово незалежними. У цих випадках люди вирішили залишити свій термін полісів страхування життя в якості подарунків для своїх улюблених благодійних організацій. Це особливо корисно для людей, які мають великі фінансові активи, як вони можуть використовувати свої внески, податкові відрахування для своїх маєтків.

Є кілька шляхів, щоб зробити подарунок страхування життя на благодійні справи. По-перше, ви можете придбати новий термін поліса страхування життя в цілому, залишаючи благодійність за вашим вибором в якості бенефіціара. Або, ви можете просто змінити бенефіціаром існуючі поліси страхування життя термін. У разі вашої смерті, названий благодійність отримає повну номінальну вартість вашої політики.

Коли ви перелічити благодійний якості одержувача, Ви повинні будете мати наступну інформацію:

1. Повна юридична назва благодійної організації.
2. Постійна поштову адресу благодійності.
3. Федеральних Ваш ідентифікаційний податковий номер благодійності.
4. Ваше ставлення до одержувача: повинні бути перераховані як «благодійність»

Благодійність завжди є хтось, який відповідає за організацію і прийняття подарунків і пожертвувань. Ви можете бути впевнені, що вони будуть раді допомогти Вам якщо у Вас виникнуть питання по процесу дарування або вам потрібна допомога у подачі будь-яких формах.

правила для платній або безкоштовній політики

Якщо ви вирішили назвати благодійністю в якості бенефіціара вже існуючих оплачений повний термін поліса страхування життя, ви можете бути в змозі відняти суму, рівну ринкової вартості політиці чи вашому вартісної основи, що менше . Так як ваша благодійність стає власником вашої політики, доходи, не будуть включені до вашої нерухомості для цілей оподаткування.

Якщо ви все ще робить щорічні виплати премії на вашій політиці, Ви можете бути в змозі відняти суму, рівну приблизну вартість політики чи вартісної основи політики, що менше, на рік, в якому ви робите подарунок. Знову ж, доходи, не будуть включені до вашої нерухомості для цілей оподаткування. Ви також можете бути в змозі відняти будь-які майбутні виплати премії.

Група термін страхування життя

Якщо ви берете участь в житті групи термін страхового поліса через ваше робоче місце, ви можете пожертвувати ваш зайву покриття для ваших улюблених благодійності, а також. Багато роботодавці надають щедрі страхування життя в якості додаткової пільги для своїх працівників. Тим не менше, більшість роботодавців не говорять вам, що ви також зобов’язані платити прибутковий податок на вартість страхового покриття більше $ 50,000.00.

Як ви не платити ці податки? Існує спеціальне правило, яке виправдання цього додаткового податку, якщо ви будете здавати надлишкового покриття на благодійність. “Перевищення охоплення» є відмінним способом, щоб пожертвувати ваших улюблених благодійності. Найприємніше те, що Ви не повинні оплачувати зі своєї кишені витрати на страхові внески. Ви отримуєте всі переваги даючи в той же час економлячи гроші в податки в той же час. Для отримання додаткової інформації на “надмірний охоплення” зв’язатися з відділом переваги вашої компанії.

Використання терміну поліса страхування життя в якості подарунка для ваших улюблених благодійності дозволяє зробити податкові відрахування і / або отримати інші фінансові вигоди для вашої нерухомості. Обов’язково поговоріть з фінансовим консультантом, щоб у обох вашої родини і ваших улюблених благодійності як користь, так ваші фінансові рішення.