термін страхування життя в Америці надмірною вагою

Це відомий факт, що занадто високі відсоток американців мають надлишкову вагу і багато з цих людей мають труднощі з отриманням кращих Процентні ставки по страхуванню життя. Є більш ніж 60 мільйонів американців, які не тільки надмірна вага, але вважається ожирінням. Звичайно, це легко сказати, якщо хтось задоволені тим, як він чи вона виглядає і як він чи вона відчуває, інші не повинні судити. Судячи не обов’язково є проблемою, але здоров’я, а це питання. Засоби масової інформації почали, щоб підняти на негативні наслідки, що надмірна вага може надати на організм людини. Через цих негативних афектів, термін страхування життя компанії, є вони роздавали термін полісів страхування життя, або більше постійних політику, почали звертати увагу.

Термін страхування життя і здоров’я

Термін компаній зі страхування життя постійно дивлячись на тенденції, які можуть бути шкідливі для здоров’я. Компанії зі страхування життя хочуть, щоб їхні клієнти, щоб жити довго. Якщо ви подаєте заяву на строк поліса страхування життя або постійний поліс страхування життя, все, що може вплинути на ваше здоров’я впливає на суму, яку ви платите. Коли страхова компанія знаходить щось, що означає, що ви можете мати більш коротку тривалість життя, ваші тарифи на страхування може бути вище.

Що таке здоровий вагу?

Будучи трохи над “здоровий вагу” не є серйозною проблемою, і не повинно вплинути на ваше премій зі страхування життя взагалі. Будучи значно надмірна вага може не тільки зашкодити вашому здоров’ю і якість вашого життя, але він також може вплинути на ваш страхової премії та тарифної політики затвердження. За даними дослідження ожиріння і надмірної ваги, ті, хто від 35% до 40% зайвої ваги, у два рази більше шансів померти передчасно. Це не повинно бути сюрпризом для всіх. Зайва вага може призвести до проблем для всього тіла, у тому числі циркуляції і проблеми з серцем.

Якщо у Вас надмірна вага, ви можете заплатити вищу премію за термін страхування життя, як ваше здоров’я іспит може виявити інші проблеми зі здоров’ям, що ви не можете бути в курсі. Це означає, що чим більше ви важите, ви не тільки шкодить вашому тілу, а й ваш гаманець. Хоча це стало епідемією по всій країні, є певні стани, які зробили так звану “десятку” для огрядних штатах США. Це держави, які мають гірші випадків ожиріння зі своїми громадянами. Будучи в цьому списку може означати, що термін страхування життя премії похід викликані додаткової ваги можуть бути ще гірше у вашому штаті.

Термін страхування життя з державами, що мають високий надмірна вага населення

Міссісіпі бере на себе ініціативу, як найбільш огрядних держави в США. Далі йдуть Західна Вірджинія, Алабама і Луїзіана. Південна Кароліна і Теннессі прив’язані до завершують першу п’ятірку держав, наскільки ожиріння стурбований. Якщо ви знаходитесь в ці 6 держав, і розглядають терміну страхування життя, ви хочете бути впевнені, щоб знайти прийнятний варіант цитати з різних компаній зі страхування життя, так як вони можуть прийняти ще ближче до відома ожиріння, так як він приймає загрозливі розміри у вашому штаті. Кентуккі, Арканзас, Індіана, Мічиган і Оклахома завершують десятку найбільш огрядних держав у нації.

термін страхування життя для здорового

Для тих, хто не страждає від надмірної ваги або ожиріння, вам пощастило. Через зростання вартості страхування тих, хто мають надлишкову вагу і ожиріння, залишаючись в межах вашого здорового діапазону ваги допоможе зберегти ваші витрати на страхування нижче. втрата ваги може реально допомогти вам знизити вартість вашого терміну страхування життя, а компанії шукають стимули, щоб змусити людей бути здоровими і жити довше. Переконайтеся, що ваша компанія зі страхування життя насправді має ці преміальні стимули. Якщо ні, і якщо ви плануєте на зниження ваги, ви можете розглянути питання про перехід провайдерам повною мірою скористатися вашої втрати ваги.
Надмірна вага може заподіяти вам шкоди, намагаючись знайти доступні котирування терміну страхування життя. Постарайтеся, щоб схуднути, або знайти план, який готовий працювати з вами. Це може допомогти вам заощадити гроші і як і раніше претендувати на краще висвітлення з найменшою премій.