термін страхування життя Лі

Як багато з вас знаю, що є дві форми страхування життя своєї: термін і цілому. І як ви можете здогадатися з назви, цілі життя політика забезпечують безперервне покриття для всього життя людини, в той час як термін політики охоплюють тільки протягом певного періоду часу.

Сьогодні, довгострокової політики є найбільш поширеною формою життя покриття у зв’язку з їх простотою і відносною дешевизною. І те, що ви можете придбати кілька політик і адаптувати їх відповідно до ваших поточними потребами страхування термін страхування робить найкращий варіант для виконання короткострокових цілей. Наприклад, у вас є, щоб погасити іпотеку через деякий час або переконатися, що ваші діти ходять до коледжу, коли прийшов час. І термін страхування може дати вам необхідне фінансування після терміну. Не сказати, що така страховка захистить вашої родини у разі вашої смерті, невиліковної хвороби або інвалідності.

Більшість страхових компаній забезпечують термін покриття для певного періоду часу, який зазвичай коливається від 5 до 30 років. Крім того, більшість термін страхування є поновлюваними, так що ви можете продовжувати мають покриття так довго, як вам потрібно. Отримувати котирування по страхуванню життя від різних постачальників, щоб побачити, що ваші варіанти і отримати найвигідніші тарифи, тому що вони можуть значно відрізнятися від однієї компанії до іншої.

* Термін страхування має Спочатку низьких витратах. Довгострокової політики коштують дешевше, ніж полісів життя, тому що вони охоплюють більш низькі ступеня ризику і не забезпечують додаткові переваги безперервного страхування. Всього життя політики часто використовуються в якості однієї з форм інвестицій, у той час як термін політиці не передбачалися такі додаткові переваги, і, отже, дешевше.
* Регульована премій. Більшість довгострокову політику по страхуванню життя попередньо встановлені премії за весь термін страхування. Вони можуть бути скориговані в силу різних обставин, але ніколи не перевищує зазначених меж, які зазначені в страховому полісі.
* Поновлюваність. Коли термін, якщо ваше життя страхування припиняється ви можете вибрати, щоб продовжити політику вище цієї межі або отримувати переваги політики. Якщо ви вирішили оновити Вашу політику вона буде продовжена на певний період часу і ваші ставки, ймовірно, буде вище, ніж ви заплатили спочатку, тому що страхова компанія буде приймати свій вік і стан здоров’я розрахунку ставок, а не ті, що ви були при підписанні початкового політики.
* Для перерахунку. Ця функція дозволяє термін страхування повинні бути перетворені в безперервній страховий поліс в той час як термін в силі. Не всі компанії пропонують такий варіант, але це найбільш ймовірно, що ваша компанія допустять. Якщо ви шукаєте в цій опції, перш ніж реальної політики краще за все дізнатися, чи є компанія дозволяє йому, в першу чергу, а не шукати іншого товариства, у разі, якщо ви хочете, щоб ця опція і ваша компанія не забезпечує його.

Так що якщо ви шукаєте дешеве страхування життя, довгострокової політики є кращим способом, щоб отримати хороше покриття за розумну ціну. Крім того, особливості ви отримуєте з терміном політики дати вам високу ступінь гнучкості в порівнянні з незбираного молока життя. Однак, якщо ви хочете мати ще більше переваг і варіанти розподілу грошей з вашої політикою найкраще шукати безперервної страховий продукт. Але будьте готові платити набагато більше, ніж для терміну страхування, тому що додаткові переваги мають свою ціну теж.