терміну страхування ви можете дозволити собі не мати його

Втрата члена сім’ї може створювати як емоційні та фінансові труднощі для всієї родини – у той час як мають безпечний план страхування життя може допомогти пом’якшити пов’язані з цим витрати. Ця перевага як з короткостроковими і довгостроковими планами. Як ви плануєте для вашого майбутнього, дізнавшись про вартість і великі переваги вашого поліса страхування життя може допомогти вам максимізувати ваші інвестиції.

Термін страхування життя може допомогти вашій родині з будь-яких витрат, у разі, якщо ви минуться, і може допомогти звести до мінімуму ризики, пов’язані з фінансовими труднощами на близьких. Коли одним з ключових членів сім’ї проходить, їх переваги зайнятості припинить своє існування. Хоча деякі роботодавці висловити особливу страхування для близьких родичів працівника, це не може бути достатньо, щоб покрити довгострокових потреб і витрат.

Термін страхування широко відомий як «чиста» форма страхування життя, тому що це поширюється тільки на застрахованих протягом певного періоду часу. Страхових полісів закінчується після певної дати, переконавшись, що сім’ї страхувальника і безпосередню користь покриті повністю. Це може допомогти захистити фінансове становище сім’ї, або заробити гроші негайно доступні для дітей в області освіти коледжу або витрат на проживання.

визначення терміну страхування

Якщо ви інвестуєте в плані страхування, ви повинні будете розглянути, довжина і тип політики, яку потрібно вкласти капітал в страховий поліс є юридичним документом, і кожен вид страхування буде залежати від держави чи країни. Термін страхування доступний спосіб, щоб покрити будь-які потенційні ризики у вашому майбутньому, якщо у вас є безліч утриманців, ви дійсно не можете дозволити собі не мати його. Краще висвітлення для вашої родини буде залежати від того, скільки у вас є активи, якщо вони не є достатньо цінними надати грошові кошти після продажу, ваша сім’я може бути серйозним фінансовим ризиком. Іншим фактором є, потрібно чи вам з нагоди втрати годувальника для бізнесу. Будь віддалених бізнесу зажадає деяких форм покриття у випадку, якщо ви вже не власник. У кінцевому рахунку, термін страхування призначений для повної фінансової захисту у випадку, якщо ви минуться.

щорічно поновлюваних і рівень термін страхування

Бенефіціарів вашого Страхове відшкодування буде отримувати кошти безкоштовних федеральних і державних податків на прибуток. Гроші можуть бути використані для будь-яких витрат, витрат, і навіть погасити частину боргів, таких як іпотека або видатні рахунків оборотних. Термін страхування може бути продовжений щороку, в той час як інші політики премія може бути продовжений на певний період часу. Річний політики в галузі відновлюваної термін ідеально підходять для короткострокових потреб і премій буде коливатися щороку при продовженні. Тим не менш, це може стати недоступним, якщо він запущений занадто рано. Термін рівня премій страхування життя план може бути кращим варіантом, оскільки це буде охоплювати застрахованих для набору років: 10, 15 або 20 років у той час, будуть розглянуті при наборі швидкості, так що не буде ніяких коливань платежів. Продовження може зажадати страхові свідоцтва, але у вас буде можливість скористатися більш вигідними тарифами.

Основні переваги терміну страхування

Ряд переваг існують термін страхування, і знайти доступний план може допомогти мінімізувати витрати, пов’язані з альтернативними опціями, такими як постійне страхування життя. Основні переваги термін страхування включають в себе:

• бенефіціарів виплачується номінальна вартість політики, коли застрахований вмирає протягом терміну
• Термін страхування зазвичай коштує менше, ніж постійні страхування життя планів і політики, що робить його більш доступним в довгостроковій
• Деякі політики є поновлюваними і навіть може бути перетворений в статус постійного страхування
• рівень життя термін страхового поліса може тривати до 30 років
• Більш висока грошова вартість після надходження розісланий бенефіціарам

Допомог у разі смерті не виплачуються наприкінці терміну, так що створення потрібної кількості політика важлива в процесі вибору. Термін страхування є простою і найпростіший вид страхування доступні. Більшість з них мають поновлювані функцію, яка дозволить вам збільшити премії, якщо будь-які проблеми зі здоров’ям чи життям зміни відбуваються, і блокування в безпечному ціна стає набагато простіше. Кваліфікаційні для різних політик може бути складним, але як тільки медичне обстеження завершено, фізичне обстеження легко затвердити сертифікат страхові.

який термін Страхове відшкодування може бути використаний для

Як тільки застрахований помер, і бенефіціари отримують доходи, термін страхування може бути використаний для різних цілей, які можуть підтримувати фінансове здоров’я вашої сім’ї і захистити їх від труднощів. Загальні випадки використання доходів можуть включати:

• виплачують іпотеку
• Налагодження пенсійний фонд для чоловіка
• Покриття школі і коледжі дитячих витрат
• Погашення боргів, таких як кредитні картки або автокредити
• Придбання акцій для довгострокових інвестицій
• Покриття витрат бізнесу
• Покриття витрат на охорону здоров’я найближчих членів сім’ї
• Звертайте на особисті витрати