термінове страхування життя з поверненням премій

Термін страхування життя завжди була відома як «чистий страхування”, оскільки вона строго виплачується при смерті, чи не готівкою значення, якщо не використовується. Термін страхування життя є відносно недорогим з цієї самої причини. Ви платите за душевний спокій і захист, знаючи, що ваша сім’я буде фінансово забезпеченим на вашу передчасної кончини. У разі, якщо ви все ще живі в кінці вашого “термін” Будь-які премії, що сплачуються за ці роки в основному зникли. У кінцевому рахунку, ви заплатили за те, що ви не в кінцевому підсумку нужденних. Ті, хто незадоволені, що поняття зазвичай в кінцевому підсумку покупка інших видів страхування життя, такі, як постійні або цілі життя страхування життя. На відміну від терміну страхування життя, ці два варіанти «належить» і розвивати грошової вартості протягом багатьох років. Ви навіть можете зайняти щодо деяких з політики, якщо ви заробите достатньо коштів.

Краса термін життя, а не постійного або все життя, звичайно, більш низькі страхові внески. Грошові премії значення політики значно дорожче. Тому що багато заявники були незадоволені тим, що вони повинні були вибрати один або інший (немає значення в порівнянні з готівкою щось пропонує деякий тип ощадного рахунку), багато страховиків розробили золоту середину. Це нова пропозиція називається термін страхування з поверненням Premium (ROP).

Переваги термін життя з ROP

Термін страхування життя з поверненням Premium (ROP) насправді має більше спільного з формами постійного страхування життя, ніж з істинними термін життя з чистої вигоди смерті.

Термін страхування життя з політикою ROP з частковим або повним поверненням премій у вигляді одноразової виплати, якщо застрахований ще живий в кінці гарантійного терміну рівня, як правило, 15, 20 або 30 років. Як і в традиційних терміну життя, якщо застрахований вмирає протягом терміну, з нагоди втрати годувальника виплачується як з традиційними терміну страхування життя без повернення премії.

Термін життя з ROP працює майже точно так само, як і будь-яка інша політика грошової вартості. Премії з цього виду політику набагато більш дорогим, оскільки політика власників повертаються страхових внесків протягом терміну, якщо зазначена політика власника все ще живий. Як постійне страхування життя, додаткові премії, відведених на ощадний рахунок накопичення на суму рівну премії виплачуються в кінці строку. У той час як термін життя з ROP служить тип ощадного рахунку, майте на увазі, що повернення істотно менше, ніж інших сферах інвестицій, такі як акції потенціалів.

Крім діє як постійне страхування життя в тому сенсі, транспортний засіб заощадження, деякі продукти ROP також забезпечення надання позик на відсотку від накопичених премій вже заплатили. ROP політики є привабливими для людей, які ведуть здоровий спосіб життя, як вони вважають, що вони будуть жити минулим терміна і отримати великі суми повернуті. Здоровий власникам продуктів ROP планують застосовувати свої паушальних сум до майбутніх витрати, такі як плата за навчання коледжу, весілля, відкриття бізнесу, поїздок або будинок авансового платежу.

Перевірте з вашим фінансовим консультантом, якщо ви думаєте Термін страхування життя з поверненням Преміум може бути правильним вибором для вас. Ви також можете отримати онлайн цитати в лічені хвилини.