тенденції вони міняються

Ставки, за якими страховики тепер мати справу з шахрайським претензіям зросла до £ 1,3 млн на день, а з більш ніж £ 25 млн на рік, які вкладаються в проведенні розслідування шахрайства, страхові компанії можуть розраховувати на стикаються з низкою витрат у майбутньому році .

Є різні форми, які приймає шахрайства, у тому числі організованих нападів підпалу, роблячи вигляд, має інвалідність, а також поставив автомобільних аварій. Ринок страхових послуг є, щоб взяти на себе нові стратегії для того, щоб вирішувати додаткові тенденції, що намітилися, такі як Інтернет і іпотечного шахрайства. У період, коли немає нічого певного і ризик займається в кожній дії і операції, підозрілість посилюється і фахівців галузі необхідно підтримувати підвищення рівня інформованості як своїх клієнтів та ділових відносин.

Шахрайських страхових схвалення в галузі близько £ 1,6 млрд на рік, і це не тільки страховиків, які страждають, чесних клієнтів можуть виявитися приземлився з додаткову плату премію 40 фунтів стерлінгів на рік додав до їхньої політики. Можна тільки гадати, якщо зростання шахрайських страхових можуть бути безпосередньо пов’язані з підвищеним фінансовим тиском, з якими стикаються споживачі в західних ослаблення економіки. З великою кількістю претензій, пов’язаних з шахрайством на ринку житлового будівництва та іпотечного шахрайства це не здається неймовірним, що ми спостерігаємо причини і наслідки ситуації. Ринок житла є головним кандидатом на кредитну кризу, щоб викликати пошкодження важливе, що видно з минулих періодів спаду, в якому орендує йдуть вгору і ціни на житло падати і гідну іпотеку стало так само просто, як знайти голку в стозі сіна.

Звичайно, ми всі знаємо про охоплення економічного спаду і очікую побачити повторення події в США, тому не дивно, що люди діють з відчаю. Люди застеріг від паніки покупки, незважаючи на те, що витрати зростають з кожним днем ​​і необхідних ресурсів, таких як продукти харчування і паливо є області, які є найбільшим хітом це зміна в економіці. Таким чином, ті, хто вчиняють шахрайства з іпотекою зокрема, шукає свій власний шлях відходу від кредитної кризи, в деяких відносинах і того ж штаму, як тих, хто вибігти на найближчу АЗС і заповнити бак свого максимального Почувши, що ресурси обмежені, незважаючи на те, що люди не повинні реагувати на це, роблячи саме це.

Проте, зрозуміло чи ні, розслідування справи про шахрайство компанії повинні працювати спільно зі страховими компаніями щодо запобігання та мінімізації шахрайських виплат, які виробляються кожен рік, що зачіпають як бізнесу і споживачів. Інтелектуальні електронні засоби відображення, недавній прогрес в технології, є одним з інструментів, які можуть бути використані для виявлення шахрайських претензій на ранньому етапі на основі оцінки та аналізу тенденцій і закономірностей, що стосуються страхових виплат та споживчої активності. Більше того, наскільки ефективні, не кажучи вже про можливість, це мало б принести в стратегії профілактики, таких як Глобальна база даних Шахрайство, який працює шляхом ув’язування всієї галузі по мережі таким чином, щоб співпрацювати всі дані, які зібрав, тим самим більшого основі інформаційних і тенденції статистики для роботи. По суті, поки ці питання не відповів, це майже неможливо визначити, як страхова галузь буде мати справу з проблемою шахрайства та ті, які відповідальні за це.