телефонна лінія або лінія життя

Дослідження показали, що велика кількість населення Великобританії вважають, що їхні мобільні телефони, щоб бути важливіше, ніж страхування життя.

Схоже, що технологічна безпека, яку забезпечують мобільний телефон вважається більш дійсним захист політики, ніж послуги, що надаються страховими компаніями, такими як Norwich Union і Bupa. У сучасному суспільстві, люди, здається, жити в тут і зараз, не замислюючись про завтрашній день. Крім того, 21-го століття чемпіони технологічні досягнення і матеріальні володіння набагато більш високо, ніж першої необхідності день у день життя. Люди прийшли, щоб залежати від їхніх особистих технологій, найбільш поширеним з яких є мобільний телефон, а це витрати на підтримку такого сервісу, який вони бачать, як більш вигідно, ніж платити гроші за політику, яку вони можуть вимагати лише один раз вони ніколи вже немає в живих.

Дітям дають мобільні телефони у разі надзвичайної ситуації, мобільні телефони дзвонять, якщо щось трапиться, а кількість аварійних служб звичайно, безкоштовно з мобільних телефонів. Таким чином, люди вважають свої мобільні в якості постійного джерела страхуванню життя, так як вона дає їм можливість бути в контакті з будь в будь-який час. Життя та пенсія компанії друзів резервний, виявив, що 54% ​​опитаних у своєму захисті обстеження не застрахував своє життя. Майже сім з десяти з 46% респондентів, які мали поліс страхування життя, сказав, що вони будуть шукати професійні консультації з пошуку кращих кавер-небудь з фінансового консультанта або через медіа-ресурсів, або шляхом пошуку через веб-сайти порівняння цін сайті.

Пріоритети людей, здається, дуже різні, ніж вони раніше, до появи мобільних телефонів та Інтернету. Живучи у швидко розвивається, вічно рухається і все більш мінливий навколишнього середовища, люди забувають про те, плани на майбутнє і для майбутніх поколінь. Вони загрузнути у вихорі роботи, навчання і подорожей і часто не беруть до уваги найважливіші аспекти життя, такі як страхування життя. Деякі учасники опитування пішли так далеко, щоб сказати, що єдиний спосіб страхування життя буде брати верх над своїми мобільними телефонами було б, якщо кришка на пропозицію були вільні.

Люди готові платити сотні фунтів на останню модель телефону, і щомісячні рахунки за оренду лінії, і все ж, коли мова заходить про їх власного життя, вони стають легковажними і двоїстим. Марк Джонс, захисту рослин та актуарних менеджер Друзі резервного, коментує: “Зрозуміло, що ніхто з нас не хотів думати про нашу власну смертності, але ми зобов’язані зробити це заради наших сімей, щоб гарантувати, що ми прийняли положення, будь то, щоб погасити іпотека або забезпечити одноразово готівкою. “По суті, люди повинні знати, що в той час як мобільний телефон служить меті в сьогоденні він не чарівним чином перетворити в гнізді яйце, з якою, щоб оплатити медичні рахунки або забезпечити безбідне майбутнє для наших дітей.