телемедицина може поліпшити Medicare доповненню страхування по догляду

Телемедицина задля космічної станції, але він спрямований на досягнення в громади, де є більш обмежений доступ до фахівців, як і в сільській місцевості. Уявіть собі можливість поговорити з лікарем, “обличчям до обличчя”, не вдаючись до її офісу. Це означає, що немає більше неприємностей отримання інвалідних колясок у фургон, або намагаються знайти вулиці, які були очищені від снігу взимку тримати призначення лікаря. Якщо ви знаходитесь в маленькому містечку, він також може означати, що ви не повинні будете подорожувати по всьому штату, щоб побачити найближчого фахівця.

Що телемедицини запропонувати вам, якщо ви маєте право на Medicare? Центри з Medicare & Medicaid Services вже запропонував нову політику щодо збільшення використання телемедицини. Літніх і людей з обмеженими можливостями відносяться до числа тих, швидше за все, виграють від більш широкого використання технології доставлений медицини.

Мобільність часто стає більш складним, як ми старіємо, але з відео-конференц-зв’язку, ви все одно можете «бачити» і поговоріть з вашим лікарем, не ризикуючи при падінні під час подорожі з призначенням лікаря. Навіть у сільських районах з обмеженим доступом до фахівців, Medicare і
Medicare доповненню планів може запропонувати вам більше можливостей охорони здоров’я.

плани Medicare доповнення страхування може збільшити доступ до охорони здоров’я

Можливо, ви чули, що наше старіння населення очікується введення більш високі вимоги до існуючої системи охорони здоров’я. З телемедицина, навіть міста, які мають проблеми із залученням фахівців зможе з’єднати вас з фахівцями в міських умовах.

За словами доктора Дебри Lister Дугласа, Грузія пояснює: “Це досі для наших людей тут, щоб отримати до фахівця Деякі з цих людей просто не може подорожувати -. Деякі наші літні і бідні люди не могли б зробити поїздки. Дуже багато з них не отримав би допомоги “.

Завдяки телемедицині, клініка Лістера, як правило, в змозі поєднати пацієнтів через відеоконференції з фахівцем протягом двох місяців. От саме про половину часу, який потрібен, щоб отримати в обличчя прийом до фахівця.

Ця нова доступу робить Медігеп страхування ще більш цінним. Ви, напевно, розумієте, що Medicare не оплачує всі ваші витрати на охорону здоров’я. Medicare оплачує тільки 80 відсотків заздалегідь затверджених плату за послуги лікаря. Medigap планує не тільки підібрати решту 20 відсотків, але і допомогти, коли фахівці стягувати більше, ніж попередньо прийнято рішення про виплату програми Medicare. При правильному Медігеп покриття, ви можете мати доступ до кращих фахівців незалежно від того, як далеко їх практика або, як дорого їхні послуги.

Телемедицина пропонує моста до поліпшення догляду

В Університеті штату Небраска медичний центр, інтерактивна система відео приносить доктор Томас Магнусон лицем до лиця зі своїми пацієнтами в будинках престарілих по всьому штату. Він може спілкуватися з членами сім’ї та персонал в будинках престарілих таким же чином. Магнусон, хто психіатр, каже: “У нас є багато ізольованих місцях. У нас просто був великий популяції пацієнтів, що там було не видно.”

Магнусон використовує відеоконференції бачити і чути своїх пацієнтів так само, як якби він був у кімнаті з ними. Ця технологія може зв’язати фахівців від міських центрів, сільські лікарі та їхні пацієнти можуть отримати необхідну їм допомогу, коли їм це необхідно. Ще більш примітно, технологія дозволяє хірургам виконувати “міжміський” операції за допомогою дистанційно керованих роботів.

Багато сільські лікарні чи іншому вигляді вже телемедицини, але зростання телемедичних технологій буде продовжуватися. Так само, як телемедицина скорочення дистанції між пацієнтами та фахівцями, Medicare доповнення страхування є усунення фінансових бар’єрів, які відокремлені від людей охороні здоров’я вони потребують.