телебачення у вашому автомобілі

Ви можете подумати, це ще одна з цих статей бессвязних про відволікатися під час водіння. Так, є виробники, які будують в технології, щоб дивитися телевізор або грати в DVD. Більшість людей на задньому сидінні може думаю, що це гарна ідея, але, з точки зору водія, водіння стає більш захоплюючим, коли у вас є, щоб розвернутися, щоб зловити повтори. Але, як це трапляється, то це про щось зовсім інше. Чи пам’ятаєте ви реаліті-шоу називається Motormouth? Це була одна з цих «плей – трик-на-ваш-кращий друг”, показує, в яких нічого не підозрюють водіїв будуть заохочувати співати під час навігації місцевих вулиць. Результати будуть потім розглядатися групою, що складається з продюсер шоу і друзями. Переможцем була оголошена і бентежачись показували, як людина всього домогтися успіху на American Idol (навіть з Дженніфер Лопес в якості судді, які не можуть сказати ні). Ну, от реальних версій, призначена для стандартів водіння вплинути на місцевих вулицях.

Один з найбільш нервує всіх моментів для батьків, коли їх підліток отримує водійські права, а потім вимагає ключі від сімейного автомобіля. Статистика всі раптом стрибнути у фокусі. Десятки тисяч підлітків убитих і поранених на наших дорогах кожен місяць. Коли ви передати ключі, ви моліться вашій дитині не буде в кінцевому підсумку статистика на місцевому лікарняній каталці. Тим не менш, було тихо експеримент відбувається в штаті Вісконсін з 2007 року. Вона називається Підлітка програми безпечного Driver, у віданні американської сім’ї, місцевого страховика. Компанія пропонує батькам знижку на політику для їх підлітка, якщо компанія має право встановлювати камери всередині кожного транспортного засобу.

Те, як пакет працює дуже просто. Одна камера стежить за дорогою. Інших захоплює вираження і мова тіла водія. Це реальному часі потік. Якщо є драматична подія, гальма раптово вдарив по або є насильницьке відхилення, пакет зберігає зображення для двадцять другого до події і повідомляє про це батьків. Кожен може подивитися, що відбувалося до, під час і відразу після закінчення заходу. Так, є віддалений сайт, де авторизовані користувачі зможуть отримати доступ до запису і побачити те, що водій робить. Головним чином, це просто батьки, які бачать, як погано їх підлітки водіння. Але очевидно, що страхова компанія, поліція та інші авторитетні фігури також є інтерес до фактичної того, що сталося, щоб вирішити, хто був винен у будь-якій аварії.

З деяких причин, небезпечних подій водіння були скорочені на 70%, так як ця система була введена. В результаті, батьки мають менший страх тих, авто страхування котирування. З поліпшенням запису водіння і менше квитків, підлітки були заробляти більш низькі премії. У паралельній всесвіту, Ford щойно додав батьківських опція обмеження швидкості автомобіля (і тримати Гучність радіо до розумних меж). Якщо транспортні засоби дійсно більш безпечним, авто страхування котирування для підлітків буде повільно падати на більш розумних рівнів. Щось батьки по всій Америці будуть вітати.