так само, як вдома – статичні караван страхування є обов’язковим

Будиночок є домом далеко від дому. У буквальному сенсі. Ось чому це називається “статичний”. Він отримує купив, він отримує розміщені в парку відпочинку або наметовий табір – а от де вона стоїть. У той час як власники, невинні в їх радості і сотні кілометрів від речі, про лебідь без думки за шкоду, перерва модулі та загального нездужання, які можуть бути час, завданої їх гордість і радість. Страхування є не тільки для будинку сім’я живе в – це для всіх своїх будинках. Статичні караван страхування нічим не відрізняється.

Давайте перевернути сценарій на мить і побачити, наскільки добре точка повернеться додому. Уявіть собі, що будинок, а не його страхуванні. Думка настільки чуже до британського свідомості вона навіть не вписуються в голови дорослого. Чи не застрахувати будинок? Чому, це було б безглуздо! А як щодо вогню? Крадіжки? Перерва в? Збиток від повені? Погода збиток? Стихійні лиха?

Точно. Так чому б не застрахувати будиночок, який є одним домі стільки, скільки свого будинку? Він, зрештою, отримав в ньому техніка, меблі, ліжка, підключення води; газове опалення – всі ті речі, які можуть і не отримати порізав або піти не так з “нормальних” будинках. Статичні караван страхування є єдиним способом захисту від цих речей. І в два рази важливіше, якщо взяти до уваги розташування статичних.

Як правило, будиночок розташований в парку відпочинку або наметовий табір. Ці місця, як правило, незайняті протягом шести місяців з кожних рік – лівий на володіння сторожа і 45 миль / год вітру. Це тому, що вони завжди в красивих місцях (ідеальний свято міста, іншими словами), які перетворюють незграбний, як і всі чорти, коли зима хітів – і хто хоче провести зимові вихідні задраюючи люки в той час як біти дерева летять повз їх вікон? Статичні караван страхування є єдиним способом дізнатися, що деякі види захисту в даний час надається в будинок сімейного відпочинку в несвоєчасними місяців. Це ті місяці, коли люди порушують у (Look – без нагляду ван з телевізором в ньому!), А коли погода змушує його пальці між ущільнень і швів, а коли вітер починає руйнування стійки, або відключенням газових труб, одним словом, коли все йде не так . Речі, які відбуваються в будиночках завжди відбувається, коли немає ніякого власника навколо, щоб зробити що-небудь про них, тому що статика за своєю природою тільки займаних їх власниками протягом декількох тижнів з кожних рік.

Статичні караван страхування, то, є обов’язковим. На щастя, це досить легко отримати і поставляється в досить стандартний пакет, призначені для покриття найбільш поширені випадки (вологі, гниття, зламати, заблокувати виходи, пошкодження водою, вітер ушкодження). Премії хороші – зрештою, якщо людина може собі дозволити будиночок вони навряд чи буде караванінга еквівалент любителя швидкої їзди – і політики справедливо. Виділені компанії, як послуги NACO може забезпечити повне покриття для кожного типу і розташування статичної. Це або так, або зіткнутися з наслідками, коли щось піде не так і будинки відпочинку незастрахованих.