сірого імпорту показати справжню силу прилипання, каже Суінтон

Хлопчик Вчорашні гонщиків ростуть, але замість канав їх улюблений японський імпорт, як і всі популярні Nissan Skyline, і вибір на користь чогось більш вишуканого, вони, дотримуючись своїх улюблених двигунів.

Найбільший високої Великобританії Street Motor страхового брокера, Суінтон, запускає Суінтон спеціаліст, спеціальна група для обробки підйом замовників, яким котирування для нестандартних автострахування. Суінтон вважають, що цей бум пов’язаний з небажанням водіїв старше 30 відмовитися від своїх модифікованих автомобілів.

За останні 12 місяців Суінтон бачило 18% похід в попит на фахівців котирування автострахування і новий підрозділ буде обробляти запити всі змінені, висока продуктивність, імпортних та інших нестандартних двигунів.

Сірий імпорт – автомобілі не доступні в цій країні – залишаються дуже популярна, з ексклюзивним японських двигунів більш бажаним, ніж будь-коли. Далеко не минущий етап в автомобільному ринку продуктивність, як припустили деякі, після виходу таких фільмів, як Форсаж, їх популярність різко зросла.

Високі технічні характеристики автомобіля і відмінна якість, дане сильна пара британський фунт у поєднанні з тенденцією для короткострокових власності автомобіля і низької корозійної умовах водіння в Японії – залишаючи їх у відмінному стані для власників Великобританії.

Ніл Ackinclose, глава фахівець Суінтон, прокоментував: “Продуктивність машини ніколи не були більш популярні у Великобританії, і ми починаємо Суінтон фахівця для надання автострахування для цього зростаючого ринку Інтернет став ринком для продажів автомобілів, і це має. відкрила на міжнародному ринку автомобілів в Великобританію покупців “.

Але це не просто вчорашній хлопчик гонщиків, які рвуться вгору-японського імпорту відповідно до Суінтон, яка спостерігається відродження чоловіків і жінок у віці від 20, щоб максимально низькі процентні ставки, щоб купити фахівця автомобілів.

“Ми як і раніше спостерігаємо підвищення інтересу від молодшого сегмента ринку, де клієнти мають високі наявні доходи і кредитних легко отримати”, говорить Суінтон Ніл Ackinclose. “Японський імпорт Сірий чудово піддаються на цей ринок, особливо коли ціни можуть почати всього за £ 2k!

“Ми також вважаємо, що високі ціни на житло заборонили багатьом двадцять щось від одержання на майно сходами, тобто їх гроші звільнилися витратити на хороші автомобілі. Імпорт зараз вкрай популярні, як це пропонує відмінне співвідношення ціни стильно, окремих машин. ”

Суінтон також спостерігається стійке зростання числа модифікованих і високої продуктивності машин на своїх книгах.

Суінтон спеціаліст пошуках фахівця за схемами зверху автостраховиків і пропонує вам низькі премії власникам модифікованих і продуктивність машин – з великим угод на модифікованих автомобілів, технічних характеристик автомобіля, сірого імпорту, і штрафні загострені водіїв. Співвідношення ціни та грошовими преміями, також доступні для автомобілів з обмеженим пробігом, для власників автомобілів належать клубам, а також тих, з хорошою безпекою та пристрої стеження.

Суінтон Топ-10 сірого імпорту:

1. Nissan Skyline (Японія)

2. Mitsubishi Lancer Evolution (Японія)

3. Subaru Impreza (Японія)

4. Toyota Supra (Японія)

5. Mazda RX-7 (Японія)

6. Mazda MX5 Eunos (Японія)

7. Honda Integra (Японія)

8. Mitsubishi Pajero (Японія)

9. Cadillac Ext (США)

10. Ford Mustang (США)