сім порад, які допоможуть вам контролювати витрати на медичне страхування

Питання про охорону здоров’я зачіпає життя практично для кожного. В результаті, є дуже мало людей знають про все зростаючих витрат на охорону здоров’я. Багато з факторів, відповідальних за цей “криза” – наприклад, нові технології – не може управлятися типовий споживач охорони здоров’я. Тим не менш, є деякі дії, які ви можете вважати, що допоможе зменшити ваші витрати за свій рахунок, не ризикуючи благополуччя Вам і Вашій родині.

По-перше, переважна більшість планів медичного страхування, використання мереж, що беруть участь лікарів і лікарень, це платить, щоб залишатися в межах цієї мережі. Страхові компанії мають можливість домовитися про знижку з цими беруть участь постачальників послуг, які перетворюються на менше витрати за свій рахунок для вас, застрахований. Коли ви йдете за межами вашої мережі постачальників послуг, ви не любите ці заощадження, і майже напевно понести більший витрат.

По-друге, вибрати непатентованих лікарських засобів в міру можливості. Було повідомлено, що фармацевтична промисловість витрачає більше $ 2 млрд рекламу більш дорогих ліків маркою. У багатьох ситуаціях, ви можете заощадити значні гроші за допомогою універсальної версії препарату. Наступного разу, лікуючого лікаря виписує рецепт для вас, не забудьте дізнатися про яких-небудь загальних опцій.

По-третє, тільки піти у відділення невідкладної допомоги в надзвичайних ситуаціях. Для НЕ-екстреної допомоги для таких речей, як застуда або незначних розтягнень, розглянути можливість використання термінового медичного закладу. Звичайно, якщо у вас є якісь сумніви з приводу тяжкості вашого стану, перейдіть ER. Проте, майте на увазі, що більшість планів медичного страхування встановлювати більш високі доплати для надання невідкладної допомоги місця, ніж вони роблять для відвідування офісу або термінової медичної допомоги.

По-четверте, слідувати вказівкам лікаря, коли справа доходить до ліків. Чи не заправки рецепт для того, щоб заощадити гроші в короткостроковій перспективі цілком може коштувати вам більше в довгостроковій перспективі. Дійсно, якщо ви не в змозі продовжити лікування як наказано лікарем, Ви можете розвинути набагато більш серйозне медичне захворювання вимагає більш дорогої медичної допомоги або навіть госпіталізації.

По-п’яте, для амбулаторної хірургії, вивчити за допомогою амбулаторного центру хірургії. Такі операції автономних і діагностичних центрів, які не в лікарні або управляють лікарні, зазвичай беруть менше, ніж лікарні для тестів, таких як МРТ, комп’ютерна томографія, сканування кісток і щільності. Звичайно, перш ніж за допомогою одного з цих об’єктів, переконайтеся, що вона знаходиться в межах вашої мережі і що обстеження або лікування є критою користі.

Шість, якщо ви страждаєте від хронічних захворювань, таких як високий кров’яний тиск або діабет, запитайте свого лікаря про тестування додому і моніторингу пристроїв. Головна тестування, в тісній координації та звітності з вашим лікарем, дешевше, ніж в кабінеті тестування. Наступного разу ви звернетеся до лікаря, запитати, чи є таке тестування може бути варіант для вас.

Нарешті, з точки зору здоров’я витрати, пов’язані з, одним з кращих способів ж гроші, просто приймаючи краще піклуватися про себе. Маючи це на увазі, багато планів медичного страхування пропонують програми розроблені, щоб допомогти вам зберегти здоров’я, а часто і заощадити гроші одночасно. Це можуть бути захворювання управління (наприклад, діабет, хвороби серця, астма), а також профілактичні програми. Профілактичні програми можуть включати втрату ваги, відмова від куріння і боротьби зі стресом.

Як споживач охорони здоров’я, це може здатися на раз, що немає абсолютно нічого, що ви можете зробити, щоб отримати певний контроль над зростаючі витрати на охорону здоров’я. У той час як є фактори, які не можуть управлятися середнього споживача, у цій статті ми обговорили сім дій, які можна зробити негайно, щоб допомогти контролювати витрати. Це може також виплатити проконсультуватися з відділом кадрів, або ваше здоров’я страховий агент, щоб обговорити додаткові способи, щоб допомогти приборкати ваші витрати за свій рахунок охорони здоров’я.