сімейних та індивідуальних планів медичного страхування

Рішення, який індивідуальний і сімейний план медичного страхування, як раз для вас і вашої родини може здатися складним, як судити якої яблуко є найкращим з усього барель у супермаркеті. Яблука самих різних розмірів, форм і кольорів, а також планів медичного страхування, всі пропонують різні збори, види пільг і рівня охоплення.

Для багатьох людей, групового медичного страхування план спонсорованих їх роботодавець пропонує їм найдоступніші покриття. Група медичного страхування є саме те, що це звучить як: план медичного страхування або планів, пропонованих до груп людей, через їх роботодавців. Індивідуальні та страхування здоров’я сім’ї, з іншого боку, пропонується окремих осіб і сімей, а не групи роботодавців, і це може бути набагато більш привабливим і доступним варіантом, ніж багато хто вважає.

Тому що індивідуальне та сімейне медичне страхування не пропонується через роботодавця, тих, хто вибирає цей вид страхування буде платити повну вартість регулярних премій. Тим не менш, існує широкий спектр доступних типів плану, дозволяючи розумні споживачі максимального охоплення вони отримують за гроші, вони інвестують в плані. У деяких випадках вони можуть бути навіть зможете заощадити гроші в порівнянні з тим, що вони витратили б премій по групі роботодавця план медичного страхування. У будь-якому випадку, споживачі ніколи не повинні забувати, що гроші, які вони витрачають щомісяця на медичне страхування є 100% податком.

Існують два основних типи індивідуальних і сімейних планів медичного страхування: відшкодування та керувати-уважності. Відшкодування план дає своїм страхувальникам більше свободи у виборі джерел їх медичного обслуговування, що дозволяє їм отримувати лікування де і у кого вони обирають. Також ймовірно, вимагати від них платити з власної кишені за одержувані ними послуги і подати документи собі, щоб бути відшкодовані. Багато планів відшкодування також вимагають більш високі франшизи, які повинні бути виконані, перш ніж план покриття розпочнеться, і вони також платять вимоги, засновані на відсотках від вартості по догляду. Керовані догляду планів, з іншого боку, як правило, засновані на мережу авторизованих медичних працівників, від яких їх страхувальникам може отримати лікування. Тому що ця мережа провайдерів, в більшості випадків, погодився надати лікування за заздалегідь встановленою ціною, догляд буде коштувати менше, марнотратний для споживача. Документи, як правило, дбають про медичних послуг, а не страхувальник, і догляд, покрита тільки низький відсоток або співстрахування набір доплати суми, необхідної від страхувальника.

Є три типи керованих догляду плани: ОПЗ, ОПП, і POS плани. Ці варіанти засновані на операторських мережах і вимагають їх страхувальникам, щоб заплатити за своє здоров’я догляд в залежності від їх схильності до звертаються за допомогою в мережі або поза мережею провайдерів.

У кожній категорії є безліч доступних планів пропонуючи різних рівнів і типів покриття, які дозволяють користувачам вибирати виходячи з особистих потреб. Багато планів вимагають суми франшизи повинні бути виконані для кожного плану роком раніше страхове покриття починає і щомісячні премії, швидше за все, буде нижче, для планів, які мають більш високі франшизи. Це поряд з іншими чинниками, впливає на кількість план буде коштувати споживачеві у використанні. Таким чином, людина, яка очікує, звертаються за медичною допомогою тільки кілька разів на рік, швидше за все, виграє від обрати план з меншою абонентською премії. З іншого боку, тих, хто прагне догляду і є історія більше відвідувань лікаря, та / або які регулярно заповнює дорогі рецепти, може найкраще задовольнити їх медичні потреби з метою вимагають високої щомісячної премії та низьким або без франшизи.

Це не єдині фактори, які слід враховувати при виборі плану. Той, хто часто подорожує можете розглянути можливість необхідності звертатися за медичною допомогою в той час далеко від дому і переваги відшкодування або більш гнучку керовану-план догляду, так що несподівані поза мережею витрати можуть бути покриті. Жінкам, які очікують завагітніти під час їх план року повинні уважно вивчити охоплення пропонованих ним під час вагітності та пологів. План не підходить для всіх, ось одна з причин, Є так багато з яких можна вибирати.

Створення розумний вибір вимагає ретельного вивчення наявних планів. Потреб кожної людини, який покриватиметься плану повинні бути прийняті до уваги. При ретельному розгляді та плануванні, ці потреби можуть бути задоволені за доступною ціною через сімейного та індивідуального медичного страхування.

Додаткові статті на сімейних та індивідуальних планів медичного страхування за адресою: http://www.bills.com/health-insurance/