схем утилізації автомобілів

Кількість автомобілів на дорогах збільшується протягом останніх декількох десятиліть, як, автомобілі стали більш доступними і середні доходи зросли. У той час як автомобільний, без сумніву, робить життя простіше для тих, хто ними користується, він також купив з собою ряд проблем, які виросли як число автомобілів збільшилася. Одна з найбільших проблем, якими ми зараз стикаємося управляє вартості для навколишнього середовища, викликаного забруднювачами відкачується автомобілів на наших дорогах. Старі автомобілі є менш розвиненими в технології вони використовують, і часто вимагають більше палива, щоб функціонувати.

Крім того, вони зазвичай виробляють більше викидів CO2, які призводять до екологічних проблем. Одним із шляхів вирішення утилізації цих автомобілів відповідально через утилізаційної схемою. Утилізації схеми зволив заохочувати водіїв позбутися своїх старих автомобілів в обмін на знижку на новий автомобіль. Нові автомобілі часто краще для навколишнього середовища, оскільки вони включають такі технології, як каталітичні нейтралізатори, які допомагають знизити шкідливий вплив викидів. Нові автомобілі також набагато безпечніше, ніж старі з більшості з яких відкривається

CAP Euro 5 зірок в краш захисту, ABS і електронного контролю стійкості. Автомобіль, який вже десять років або більше навряд чи буде мати ці функції. Програми утилізації в даний час діє в більшості європейських країн, з великою кількістю автовиробники беруть участь у наданні стимулів для водіїв купувати нові автомобілі. У Великобританії програми утилізації не працює з 18 травня 2009 по 28 лютого 2010 року.

За цей час уряд фінансує схему, яка дозволяє беруть участь дилери пропонують знижку в дві тисячі фунтів від відбіркових новий автомобіль. В даний час ви повинні торгувати в пасажирському чи легкий комерційний автомобіль, який не перевищувати більш ніж на 3500 кг. Транспортний засіб також має бути достатньо для задоволення вимог схеми, яка підказує, що вона повинна бути зареєстрована у Великобританії не пізніше 28 лютого 2002 на фургон, або не пізніше 31 серпня 1999 р., якщо це автомобіль.

Старий автомобіль також повинен бути зареєстрований у ім’я ворога власниками не менше ніж за дванадцять місяців до участі в програмі утилізації. Будь фінанси розташовані на транспортному засобі мають бути вирішені, перш ніж приймати участь в програмі, і автомобіль не повинен бути страховий списати.

При торгівлі свій старий автомобіль, ви можете вибрати новий автомобіль, який або легкових автомобілів або легких комерційних автомобілів, що також не перевищує 3500 кг. Для цього буде потрібно для початку необхідно зареєструватися у Великобританії на або після 18 травня 2009, і це не повинно бути колишніх хранителів. Хоча ці правила можуть бути змінені там, ця схема є відкритим для великої кількості кваліфікаційних автомобілів, і це повинно допомогти, щоб заохочувати людей, щоб купити нову машину.

Хоча при виділенні для нового автомобіля важливо також враховувати вартість автострахування автомобіля і податок, який не залежатиме від схеми. Залишається сподіватися, що поглинання буде успішним, так що автомобілі на наші дороги безпечнішими для нас і краще для навколишнього середовища.