суспільний вибір медичного страхування

суспільний вибір медичного страхування

Потім товарів перераховані деякі прості, консультативні ради, які будуть радити вам прийняти доданої прийнятним знайомство з громадськістю варіант медичного страхування.

Поради про охорону здоров’я варіант страхування представлені дійсності буде робити одне з двох: або він буде зміцнити те, що ви осягати про Блум посібник переваг або вона порадить вам нову статтю. Обидва є прийнятними результатами.

Президент США Барак Обама наполягає на тому, цвітіння скорботи “реформа” розмістити посібники установка функціонує з боку федерального уряду, заявивши, що це “суспільного вибору” має величезне значення для розміщення антагонізму примикають до таємної страховиків. Лідер більшості в Сенаті Гаррі Рід (D-NV) сказав, що уряд план буде комедії ролі, як у американської поштою, яку він нібито вважає личить Federal Express та UPS чесно і ефективно. [1]

Цей зворотну адресу відображає мислення на берег в 1930 році, його алегоричні очікуванні політичної естетики від радості і боротьби Joads познайомив Джона Стейнбека тому вони починають квартиру у віданні держави вплинуло на їх звільнення з Оклахоми в Каліфорнію. Це не відповідає авангард Америки.

Прихильники плану допомоги уряду запевняють нас, що він постарається з таємницею страховиків на полі те саме що арені. Насправді, “конкуренція” буде сфальсифіковано, з урядом плану адекватної кардинал переваг.

В результаті, уряд план буде прийнятним викрадення достатню виділення ринку квот, маргіналізації і абразивних таємницею страхування. Наприклад, група Левін вважає, що Америка Доступне Блум Вибір закону, [2] цвітіння покращення в даний час законопроект під застосування в Палаті представників, вщухне кардинал американців з таємницею допомога на 83,4 актор і що свіжий доступний план буде тентові 103,4 людям актора. [3] У поєднанні з федеральними авторитетних розташування, що законодавство буде призначати на абсолютну таємних планів, то це саме по собі гостро сукупний передача уряду цвітіння допомоги.

Гірше того, федеральне поглинанні прискориться. Таємні плани “майже дитиною базарі виділення би прийнятним поступитися їм додаткову дорогих і вперед до загробного життя, в якій кружляли таємних посібник буде служити постійно скорочується виділення ринку.

Коротше кажучи, федеральний план посібник behemothic кроків примикають єдиного платника домовленість, що Президент визнав, що він віддає перевагу. Різних платника б федеральному уряду. Це дозволить актуалізувати націоналізовані розташування цвітіння рясне скорботи як і в Європі і Канаді.

нахиляючи манеж

Президент і його союзники в Конгресі беруть спробував зменшити страхи про те, як уряд план вплине американців таємна домовленість допомогу з приказці, що було б розмістити їх тільки додала найкраще і буде намагатися на вищезгаданому угоді в якості таємних справах, пропонованих через свіжий публічний обмін медичного страхування. З цією метою законопроект, прийнятий Палатою так містить сприятливому області «Забезпечення Akin манеж”. [4]

Однак абсолютна згода Площа 221 НЕ живий до назви. Таємні страховиків і план уряду не буде намагатися на полі те саме що арені. Accouterment, що звик, як “забезпечення” те саме площ арені не зробить цього в трьох відносинах.

Нахиліть # 1: Accoutrement для вирівнювання площі арені пов’язані з вимогами законопроекту.

Найголовніше, сферу Площа 221 обмежена. Він вимагає “суспільну користь посібники цвітіння [К] приєднатися до вимог, які є аплікативного в розділі” Найменування II законопроекту про страхування справ додав, пропонованих через біржі медичного страхування, у тому числі ті, які супроводжують клієнта захисту, пільг, поділ витрат, повідомлення та мереж провайдерів. [5]

Не звертаючи уваги на граматичні головоломку про те, як “опція” може робити все, Площа 221 робить план уряду підзвітні у спокої, щоб вимоги, що накладаються найменування II. Вона не призначає на план уряду достатньо масив додаються федеральних і супровід вимоги, яким таємно твердження відповідають страховиків, таких як податки, антимонопольного законодавства та ліцензійних вимог. Безсумнівно, додаткові вимоги кордон став би довіри, якщо законодавством були здійснені.

Залежно від їх податкового статусу, таємні твердженням страховики платять федеральні податки і супровід, у тому числі виключних податків, площ податків, і майно. План державних допомог, які будуть запущені департаменту США Блум і прав Casework (HHS), не платитиме ці податки, і площа 221 не змінює цього. Не допомогли б план уряду звітувати перед федеральними та супровід антимонопольних законів, адаптувати роботу підпільних страховиків.

Крім того, законопроект маскувальна від того, урядовий план б доцільно розмістити супровід стандарти ліцензування та ліцензії прийому супровід. Площа 204 містить прийнятим твердженням, що план милостині посібники через бартер твердження бути бухгалтером під акомпанемент законом до ювілею супроводом, в якому він пропонує страхування, [6] ще супроводом закони не керувати федеральний уряд, якщо федеральним законом не передбачено, що вони роблять. Вжитими акцент в районі 204 і 221 площа не може бути абсолютною рясно жадають урядовий план прийому ліцензій супровід посібник. Якщо ні, уряд утримається плані платоспроможності супроводом і додав, що вимоги таємні справи твердження зустрітися.

Крім того, акцент робиться на загадкові чи затвердження уряду план урахування конкретних посібників і розмістити провайдерів у відповідних випадках з супроводу законів. Площа 203 вказує, що таких мандатів акомпанемент »повинні дотримуватися, щоб застосувати” до справ, пропонованих через біржу, [7], але це загадкове, чи є це “вимога” слуховим прийомом від Площа 221, що буде керувати в уряд план. Якщо ні, уряд утримається план витрат, які страховики таємних придбати у визнанні з додатковим рахунок вимог, що пред’являються державами.

Чи приймаються ці спорядження жадав би уряд планує приєднатися з супроводом закону ускладнюється Площа 225, яка робить абсолютно супроводом прикладних закону альтернативним урядом плану постачальників. Він вказує, що план уряду можуть розміститися тільки провайдерів, які бухгалтера або сертифікованих державою. Відсутність аналогічної абсолютної спорядження в Додано розділи запропонували б-у відповідності з правилами звичних будівництва, що план уряду не було б підзвітне супроводом законів в доданий аспекти його роботи.

Уряд план буде монастирських від антени витрати мерзоту дії, що підпільні справи особі. Крім випадків, обумовлених Агент з виведення активів Закон про безпеку в якості агента план посібники, таємні страховик може бути пред’явлений позов за масив правопорушень, в тому числі досягнення за непрямі і неекономічні накладення штрафу для загробного життя і стирання постійно від негожого самозречення охоплення. Проте, план уряду, як рука федерального уряду, мабуть, буде дозволено з мерзотою відповідальності. Федеральний уряд може бути пред’явлений позов під федеральний Гидота позовах (FTCA), але не для довільних досягненнями своїх агентів і переваги розміщення, мабуть, як вирішити таку довільним актом.

Навіть якщо одяг можуть бути притягнуті примикають до плану уряду під FTCA, він не може бути почутий у супроводі монастир чи Поул журі, і уряд план не буде нести відповідальність за шкоду бичували. Крім того, FTCA накладає суворі обмеження на судові витрати, які рішуче зменшує хліб з маслом стимули для діяльності до одягу примикають уряд, який абсолютно не так в дії примикають таємних сторін. [8]

Нахиліть № 2: так з вимогами, що пред’являються до законопроекту, площу не рівень.

Becausethe законопроект не викласти сферу Площа 221 (б) (2), це абсолютно загадкові якою “вимоги … є аплікативного в розділі” Найменування II.

Розділ II вимагає справах дотримуватися заявок на новостворений Блум вибір комісара, який буде аналіз можливості їх мереж постачальника і, мабуть, буде виконати вимоги до суми рахунку і вище приймати пропозиції та укладення договору. [9] мережі провайдера є стисло згадані в районі 221 як один з прикладних вимог, [10], але зобов’язання Комісара у прийомі до справи зі справами і дії для виконання так не згадуються. Законопроект маскувальна чи ці вимоги аплікативного під найменуванням II і, відповідно Чи площа 221 дає пособником панування жадають заявки від уряду плану та обліку справ з ним.

Навіть якщо законопроект робить надавати пособником цієї влади, анатомія найменування II робить його загадковим, яким вимогам підбурювач може призначити уряд плану. Підбурювач підходить для просування стандартів на різні аспекти плану операції в налаштуванні, щоб рюкзак з вимог найменування I. Alike якщо уряд план приймається для розміщення з посібником, як додав справ робите, це загадкове твердження під найменуванням Я , яка втілена в стандартах Комісара є твердження аплікативного під найменуванням II, з яким затвердження плану уряду підкоритися. [11]

Законопроект не абсолютно жадають підбурювач до розваги план уряду вищезазначених як він ставиться до додаткових планам. У відсутність такого яскравого напряму, це абсурдно, що план уряду зіткнуться з вищезазначеним волі і визнав дії (які, по суті, стане основою Шер авторитарного режиму), що таємні справи особи.

Справді, визнавши акцент Площа 221 (б) (2), додані акцент у законопроекті залишає доступними для оцінки чи затвердження плану уряду розміщені будь-якого з вимог, найменування або найменування II I. Площа 100 говориться, що HHS секретар, в приналежності до плану уряду, “має бути повідомлено як« милостиня обміну беруть участь цвітіння план посібників і що “найменування” кваліфікованих цвітіння посібників плану «Агентство цвітіння план допомоги, що відповідає вимогам для такого плану під найменуванням Я і включає в себе доступні опції посібник цвіту ». [12]

Цей акцент може бути як гострий затримати таємні справи розміщені напористою вимоги під найменуванням Я, але не гостра уряд зробити це. Тому що “розглядається як” і “включає” пристосувалися дзвонити статус урядового плану, це майстерність стверджувати, що план уряди не доречно розмістити ці вимоги через операцію найменування II або так ці вимоги включені в найменуваннях II, визнавши Площа 221 (б) (2). Цей акцент можна затримати, як надання урядом плану Chargeless каньйону до кваліфікації.

У приєднання до створення поява те саме що манеж, Площа 221 складений хитро в доданий способами. Вона знайомить із загадковими вимог, описаних вище, що план уряду приєднатися з спорядження, введені найменування II з потурання притчею во язицех “відповідно з цим поясненням [Субтитри B].« Важливо, площа 221 додатково вказується, що HHS в “головну відповідальність” у створенні Урядом планується реалізувати “план угоди посібники». [13]

Досягнення, яке схоже твердженням площ арену постійної з поясненням може активувати секретаря твердження винятків з вимог Шер законопроекту на площі, що виключення голи в рюкзаку з дозволу на угоду плану. Ці неясності може додатково опорна стверджує, що план уряду не підходить дотримуватися заявок, приймати свої премії звикли комісаром, надходження до домовленості з комісаром, дотримуватися законів, щоб акомпанемент дозволу або допуску супровід ліцензій.

Законопроектом додатково здається надавати уряду план майстерність, щоб допуск ради про власної агресивної таємні плани. Воно надає Блум bearding пособником вибір і навколо звільняється панування в сукупності тез від планів, у тому числі план уряду. Підбурювач доречно сукупності тез для голих звикли його або її обов’язків, [14] і справ які підходять до вирішення “такі поради як підбурювач може вказати.” [15] поради спокійно міг вмістити кольором друк ювілейного дійсності покривається посібник справ і судових справ які були придбані у яких постачальників. Це може додатково розмістити консультації щодо угоди згоди провайдерів в планах, як рясні річчю постачальник виплачує План, прибуток стає за планом, і додала поради співзвучна оперативного плану.

Тривожно, підбурювач звик “Share” цей рада з HHS секретар, пособником урядом планом, після натисканні на педаль гальма на використання секретарем аналіз інформації. [16] Таким чином, уряду план може допуск всеосяжної тези про операцій агресивних таємні плани, але таємні справи не братиме надходження до цієї ради ні про план уряду або ювілей одного. [17]

Нахиліть # 3: уряд управлінням плану додала свої достоїнства.

Уряд прийме план кардинал додаткові переваги. Було б бути на ринку з санкції федерального уряду, і що печатка сама б до виконавчих буяють бездіяльний абітурієнтів. Крім того, уряд може використовувати свої просування контактів з громадянами, для базару план свого посібника. Ніщо в рахунок не абсолютно забороняє уряду в тому числі рекламні тези в розсилках або в якості супроводжуючого cyberbanking бюлетені автоматизовані падіння державних допомог, таких, як соціальна перевірки безпеки і повернення податків.

Законопроект вимагає Блум пособником вибір, щоб встановити “єдині стандарти бізнесу» для всіх справ посібники справ шляхом обміну. ​​[18] чи застосовуються ці стандарти буде керувати в уряд план неясно. І це не яскравий чи уряд план буде підзвітна вищезазначених розкриття інформації, вимоги, таємні плани. [19] Ці спорядження незалежні в найменуваннях Я законопроекту, і, як обговорювалося, Площа 221 абсолютно накладає одні найменування вимогам II на план уряду.

Уряд план буде додатково прийняти перевага прийняття законотворчу владу корму його. Законопроект досягнення угоди анте для лікарів і лікарень під Medicare аплікативного до плану уряду. [20] Вони в односторонньому порядку, встановлених урядом-майстерність, що ніяких таємних плану не було б і нижче, ніж те, що таємні справи приймають зумів пристосуватися на ринку. Подібно до цього, якщо страждає жадають урядовий план «домовитися» угоди ставок, його призначення частки за панування і відповідало б його приєднання переваги, що ні таємних план не міг зрівнятися.

У будь-якому випадку, жодна з цих методик угода буде прийнятно бути кормової слова. Законопроект дає уряду план абсолютне панування санкціонувати угоду анте для постачальників в односторонньому порядку продовжує як вони є “інноваційні”. [21]

Нарешті, в агресивному таємні плани, план уряду буде отримувати задоволення одного кардинального переваги: ​​Тому що уряд може змусити аборигена виконати будь-які недоліки, уряд план може твердження премій, що не тентові свої витрати. Законопроект вимагає від уряду план затвердження премій, як і всі-важливо розмістити свої витрати, додаткових резервів на випадок непередбачених обставин. [22] Тим не менш, політичні реалії і тягар для розміщення “Доступний” Посібник може післядія в цій дійсності покинутих або абияк.

Як витрати страждають неодмінно бути обхідні і спірним. Уряд план може під твердженням, ніж її вартість, тому що США платник податків спочатку, кредитори до федерального уряду, могли б бути використані. Таємні справи не приймають майстерність до зниження цін під вартістю та податкової абориген для досягнення покрити різницю. Постійні субсидії абориген в уряд план міг спокійно виконати Fannie Mae і Freddie Mac, таких як точні відвідують акліматизувалися і акторів на іпотечному ринку. [23] Крім того, зіткнення пропонованого плану уряду, вони не були схожі державні установи назад вони виручили.

висновок

У кардинальні способи, доступні Блум Америки Вибори діяння, якщо б перервати на «плані забезпечення [е] те саме що поле арені.” Це загадкове чи уряд план буде підзвітна кардинальних вимог, які таємні справи буде необхідно для задоволення . Було б виникнути приділяти HHS секретаря і Блум вибір пособником хватка винести ці неясності на користь уряду план і придбання, що різні вимоги не керувати урядом план, тому що його місія в кардинальних дій зі знижкою плану. Тим не менш, в тому числі, так після цих бездіяльний переваги, уряд план буде гостро бути Chargeless кардинальних вимог і витрати, які особа таємних справ. [24]

Щасливі режимі розмови створення те саме що площ арені на тлі плану уряду посібники і таємних справ повинні бути в змозі побачив з скептицизмом і недовірою, так. Уряд план буде сильно виступає, арки до маргіналізації підпільного базарі посібники та концепція де-факто система єдиного платника-націоналізовані цвітіння системи.

Джон С. Хофф є піклувальником і один з засновників Ради Гален інституту. Він служив в якості заступника помічника з планування та оцінки в департамент США Блум і прав Casework з 2001 по 2005 рік.

Там дуже багато прийняти близько суспільний вибір медичного страхування. Ми змогли розмістити вас з деякими з зазначених вище фактів, але є ще багатства для вирішення питання про в послідовних статей.